Celestynów Winter Challange

Tak na wstępie, żeby było jasne: ZAWODY ROWEROWE W CELESTYNOWIE I LASKU ZOSTAŁY ODWOŁANE. Janek z powodów osobistych nie mógł zrobić tego wcześniej, ale punkty stały i wszyscy śmiałkowie, którzy dzisiaj dotarli do Celestynowa, mogli sobie za darmo potrenować, bo przedstawiciel organizatora czekał na miejscu z mapami. Jutro jednak tras rowerowych w Lasku nie będzie, chociaż organizator równoległych Sosnowych Klimatów nie zamierza wymiękać i będzie można cieszyć się ostatnim podrygiem zimy, ale tylko z buta.

Punkty z dzisiejszych zmagań rowerowych wciąż stoją i podobno jutro też będą stały, więc jak ktoś reflektuje to zapraszam do samodzielnego pokonania trasy. Mapy dostępne poniżej.

Komentarze

Czy i jak można wejść w

Czy i jak można wejść w posiadanie papierowej mapy? I czy punkty na jutro również stoją/mapy będą dostępne?

Tadek, mapy wydrukowane ma

Tadek, mapy wydrukowane ma Bartek Malinowski. Dzisiejsze punkty podobno jutro też mają stać. Jutrzejsze zawody są odwołane (zgodnie z informacją w poście). Z tego, co mówił Bartek Malinowski, to punktów na jutro nikt nie stawiał. Dzisiejsze zmagania miały charakter rajdowy. Śniegu po kolana, a ubaw po pachy. Trasę sprinterską czerwoną (8.5km) pokonałam w 71 minut. Kilka razy nawet jechałam na rowerze:-) Śnieg na pewno jutro nie stopnieje...

Jakby Ci się nie udało zgrać

Jakby Ci się nie udało zgrać z Bartkiem Malinowskim, to mogę jutro na Sosnowe Klimaty wziąć mój czarny sprint. Tylko raz jeżdżony, prawie nówka sztuka. 

Potwierdzam zarówno wysokość śniegu jak i ubawu :)

Jest jeszcze 6 map trasy 8 km

Jest jeszcze 6 map trasy 8 km, 5 map trasy 5 km i 9 map trasy 3 km