Druga runda Pucharu

Już niespełna tydzień do kolejnej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację, więc czas na podanie szczegółów tras godzin startu i zamknięcia pracy biura - tu nowość. Tak będę musiał właśnie zamknąć pracę startu i mety w godzinach podanych w komunikacie. Prosty powód muszę zdjąć lampiony i ustawić na następny dzień, a w niedzielę już tylko zdjąć, dlatego bardzo proszę o przybycie na czas do centrum zawodów.

Tym razem w sobotę dystans sprint i średni oraz Pawełki. Na sprint jest nowy teren i nowa mapa. W niedzielę dystans klasyczny start od godziny 12:00, czyli nikt nie powie, że nie mógł się wyspać. Zgłoszenia do 31.03.2022 do godziny 22:00 w stosownej zakładce. Serdecznie zapraszam, bo następna runda dopiero w połowie maja.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2022_Runda_2_Komunikat_v0.pdf589.06 KB

Komentarze

Po dzisiejszym treningu w

Po dzisiejszym treningu w klubie usiadłem jeszcze trochę nad trasami na najbliższy weekend i je troszkę zmieniłem, aby było jeszcze ciekawiej co mam nadzieję się mi udało. Chcę dać też startującym na wszystkich kolorach  tras możliwość w sobotę zobaczenia najbardziej urokliwego miejsca w tym rejonie podczas przejazdu na kolejny punkt. Ci co już kiedyś startowali wiedzą o czym piszę, dla osób startujących po raz pierwszy będzie to na pewno miła niespodzianka która na długo pozostanie w pamięci. Aktualny komunikat w załączniku. Jest troszkę więcej punktów na dystansie średnim i klasycznym, oraz skala mapy na dystansie klasycznym dla tras czerwonej i czarnej, to 1:12 500. Upału nie będzie, komarów też jeszcze nie ma widoczność w lesie nadal bardzo dobra , bo jeszcze nie ruszyła wegetacja.

W ubiegłum roku (cytując

W ubiegłum roku (cytując Sędziego Głównego zawodów) nagrodą w konkretnych kategoriach za dobry wynik był darmowy start w zawodach Pucharu Wawra w tym roku (https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/5888). 

Fundatorem nagród w ubiegłym roku był Urząd Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy. Jeśli ktoś ostatnio też musiał zapłacić wpisowe, to niech da znać. W przyszłym tygodniu będę kontaktować się z urzędem w tej sprawie. 

Za zakreślonym fragmentem

Za zakreślonym fragmentem tekstu jest jeszcze warunek do spełnienia.

A na jakiej podstawie tej

A na jakiej podstawie tej szansy nie mam? Było jakieś losowanie? Konkurs piękności? A może dodatkowy bieg przez płotki? W jakim celu tworzone są rankingi? Z pewnością nie reprezentuję wybitnego poziomu, ale w jakim celu ktoś tworzy te rankingi? Jestem druga w Polsce, pierwsza na Mazowszu i ostatnio PZOS przyznał mi klasę mistrzowską...Polecam uwadze regulamin ubiegłorocznego cyklu:

"Celem Grand Prix jest wyłonienie najlepszych zawodników na przestrzeni całego sezonu we wszystkich kategoriach wiekowych.",

"Najlepsi zawodnicy otrzymują nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy."

Adam, nie jesteś żadnym Sędzią Głównym tych zawodów. Jedyną odpowiedź jaką otrzymałam od Jana Cegiełki, to że nie dostanę tej nagrody, bo nie jestem zawodnikiem UKS Falenica. Osobiście uważam, że to jest obrzydliwie, bo takiego warunku nie było. Nagroda nie jest finansowana z prywatnego portfela...to tylko szukanie pretekstu, żeby tej nagrody nie przyznać. Jako zawodnik odbieram to jako antypromocja Wawra. Jeśli ktoś miał podobną sytaucję na ostatnich zawodach, to niech da znać i tyle.

W sobotę jaka runda będzie

W sobotę jaka runda będzie rozgrywana? Rowerowa czy narciarska? Od jakiej grubości warstwy śniegu to zależy?

 

No koniec końców było to

No koniec końców było to nieoczywiste. Kawałek po miejscowości lepiej było rowerem, a po lesie rower tylko przeszkadzał.