ZAW-OR 2022 Komunikaty

Jeszcze tylko do piątku do godz. 14 można się zgłosić na imprezę. Jednak już teraz pragniemy przedstawić parametry przygotowanych tras. Poniżej dostępny jest Komunikat techniczny z trasami BnO. PAMIĘTAJMY, że z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu. Zegarki przyspieszamy o 1 godz. (śpimy krócej). Na Dąbrowiecką Górę można dojechać i zaparkować na parkingu leśnym. Mapa dojazdu oraz inne informacje dostępne na stronie organizatora www.trepklub.waw.pl Tam też znajduje się mapa (do pobrania) tzw. Dojściówka/Dojazdówka z PK do potwierdzenia lub w załączniku poniżej.

Od godz. 9.45 będzie czynne biuro w pobliżu pierwszego bunkra. Jako pierwsi startują trasy w marszach na orientację, a następnie w BnO (przy zach. parkingu). Po pokonaniu trasy zapraszamy do ogniska (własny prowiant, tyczki na kiełbaski będą na miejscu). Dla wszystkich chętnych przygotowano dodatkową trasę po bunkrach. Na podstawie specjalnie opracowanej mapki "UWAGA! mInO" można szczegółowo zapoznać się z umocnieniami w poszukiwaniu lampionów (znaczników) umieszczonych w różnych zakamarkach bunkrów. Bunkry są dobrze wyposażone i można się w nich zapoznać z wiernie odtworzonym wyposażeniem. Będzie też okazja wręczyć trofea dla najlepszych w Konkursie o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w MnO za poprzedni rok. A zatem do zobaczenia w lesie.

Komentarze

Dodatkowym utrudnieniem dla

Dodatkowym utrudnieniem dla dojeżdżających autem z Warszawy jest Półmaraton Warszawski. Polecam sprawdzić sobie wcześniej dojazd.

Na zawodach został

Na zawodach został odnaleziony stary chip. Właściciela prosimy o kontakt.