FalInO dla Ukrainy

Zapraszam serdecznie na 5. etap FalInO, który odbędzie się w dniu 5. marca. Nie będzie pobierana opłata za wpisowe, jednak każdy uczestnik będzie mógł włożyć do przygotowanej puszki dowolną kwotę, która zostanie przekazana na pomoc zawodnikom z orientacji sportowej na Ukrainie. Całą kwotę przekażę Michałowi Kusiowi, aby mógł ją razem ze swoimi zebranymi funduszami przekazać na akcję Orientaliści dla Ukrainy. Szczegóły: https://gps-o.pl/2022/02/27/gps-o-dla-ukrainy/

Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku (3. marca) do godziny 22:30. Jest to ostatnia runda wliczana do klasyfikacji końcowej tegorocznego cyklu. Puchary i medale za sezon 2020 oraz tegoroczny są już przygotowane. Serdecznie zapraszam do Falenicy, aby przy okazji aktywności fizycznej wesprzeć Ukrainę bandycko zaatakowaną przez ludobójcę Putina.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_2022-03-05_Komunikat.pdf170.14 KB

Komentarze

Organizator rozda wśród

Organizator rozda wśród chętnych książeczki Imprez na Orientację w których zbieramy potwierdzenia startów w zawodach, aby uzyskać kolejne odznaki InO. Na V rundę zostaną przygotowane naklejki, które właśnie można będzie wkleić do książeczki i rozpocząć lub kontynuować zbieranie punktów na kolejny stopień odznaki. Książeczek jest około 30. Na pewno wolałbym, aby zakończył się ten ludobójczy atak czerwonych na Ukrainę, ale niestety nic na to nie wskazuje. Książeczki będą rozdawane za darmo wszystkim którzy będą chcieli.

Sytuacja jest wyjątkowa i

Sytuacja jest wyjątkowa i dlatego zgłoszenia  otwarte jeszcze do 04.03.2022 do 15:00 dla wszystkich, którzy nie podjęli jeszcze decyzji.