Wyniki z 20 Noworoczno-bąbelkowego InO

Szanowni Uczestnicy XX Noworoczno-bąbelkowej Imprezy na orientacje.

Przedstawiamy wyniki  w dołączonym PDF

Jeszcze raz dziekujemy za wzięcie udziału w zmaganiach.

Zespół Organizatorów.

 

ZałącznikWielkość
PDF icon Wyniki_20_noworoczno-bąbelkowe.pdf2.04 MB

Komentarze

Odnośnie protestu:

Odnośnie protestu:

1. Na karcie startowej tylko 1 pk jest podpisany jako 13 i się zgadza. Zmiana jest pk5 i tu rzeczywiście jest niedloiczone 10 punktów karnych. Mój błąd.

2. Nie uznane. PK7 zgodie z informacją od budowniczego znajdował się na swoim miejscu. Ponad 50% uczestników na trasie potwierdziło własciwy PK, więc uznajemy, że wzystko się zgadzało.

3. Częściowo nie uznane. Nawet jeśli środek kółka był przesunięty to fragmenty były zgodne z terenem a punkty stały w miejscach zaznaczonych na fragmentach. Powyższe nie dotyczy PK8, który rzeczywiście przez wynikłe zamieszanie nie został rozstawiony i własciwym wpisem jest BPK. Na Waszej karcie jako PK8 i PK6 widnieje wbity ten sam lampion. Z uwagi, iż oba punkty stały na podobnym elemencie terenu oraz brak MOSu zostało to uznane jako stowarzysz i naliczone 25 punktów karnych.

Podsumowując ostatecznie Wasz wynik pwinien wynosić 66 punktów karnych i w dalszym ciągu gratuluję zwycięstwa :)

Wyniki zostało poprawione o

Wyniki zostało poprawione o brakującą zmianę PK5. Potwierdzam powyższą wypowiedź kolegi dotyczącą przesunięć kółek. Nawet uwzględniając przesunięcie środka kółka lampiony stały w granicy błędu.