Podkurek 2021

Jeszcze tylko 2 dni pozostały na zgłoszenia na PODKUREK 2021. Do dyspozycji trasy biegowe z mapą pn. "Podsumowanie Sezonu BnO 2021" w formule scorelauf z limitem 45 lub 60 min. W tym roku trasa jest nieco dłuższa i do dyspozycji będzie aż 24 PK z różną punktacją. Potwierdzając wszystkie PK można zdobyć 75 pkt. Jest też niespodzianka w położeniu 2 PK, które są na fragmentach mapy lidarowej. Jeden jest na swoim miejscu, ale drugi należy sobie wpasować w treść mapy kolorowej. Optymalna długość trasy po wszystkich PK to ok. 9 km. Mapa składa się z treści opracowanej przez 2 różnych autorów w różnym okresie i połączona. Zostały wprowadzone unacześnienia na trasie przebiegu. Mamy nadzieję, że trasy, choć nietypowa to będzie okazją do dobrej zabawy.

Także zwolennicy chodzenia z mapą będą mieli do dyspozycji po 2 etapy z różnymi przekształceniami mapy.

Po biegu zapraszamy na wspólne ognisko 45-lecia klubu z jubileuszowym ciastem. Mile widziane będą inne propozycje wniesione przez uczestników.

Dla chętnych jest także mapa z trasą dojściową z przystanku autobusowego do centrum imprezy do pobrania z załącznika lub strony www.trepklub.waw.pl Odpowiedzi z tej trasy można oddać na mecie lub przesłać organizatorowi. Do zobaczenia.

Jest też Komunikat techniczny BnO.

ZałącznikWielkość
PDF icon mapa dojściówka.pdf831.22 KB
PDF icon PODKUREK 2021 - kom. tech. BnO.pdf185.78 KB

Komentarze

Nie wiem czy w treści mapki

Nie wiem czy w treści mapki dojściówki nie wkradła się pewna nieścisłość dotycząca nazwy przystanku? Zaznaczony na mapie przystanek i przystanek na którym powinno się wysiąść jadąc z Warszawy, to chyba Wczasowa 02, a nie Białobrzegi 02? Obydwa są w Białobrzegach. Istotne z punktu widzenia dojeżdżającyh zbiorkomem, bo to jednak 2 km różnicy :) 

Przystanek Białobrzegi - https://jakdojade.pl/warszawa/rozklad-jazdy/przystanek//127602

Przystanek Wczasowa - https://jakdojade.pl/warszawa/rozklad-jazdy/przystanek//136102 

Pozdrawiam

Cześć

Cześć

Czy damy rady dowiedzieć się jakie są limity czasowe i długości tras dla TZ w MnO?

Czy jest mozliwość wystartować ok. 9 ?

Pozdrawiam

Długość trasa to ok. 3-3,5 km

Długość trasa to ok. 3-3,5 km z limitem 90 - 100 min. Może już będziemy gotowi ok. tej godz. Napewno jesteśmy na miejscu. Trasy mają stać od soboty. Pozdr. AKroch