MMM oraz Puchar Bielan - komunikat techniczny

Prezentujemy szczegółowy komunikat techniczny MMM, Pucharu Bielan oraz WOM - bardzo zachęcamy do zapoznania się wszystkich uczestników sobotnio - niedzielnych zmagań!

Poniżej w linku znajdziecie minuty startowe Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, czyli kategorii K14 oraz M14:

MINUTY STARTOWE MMM

Pozostałe minuty pojawią się wkrótce!

Do zobaczenia :)

ZałącznikWielkość
PDF icon MMM 2021_KT_net.pdf729.98 KB

Komentarze

Ponieważ to już październik,

Ponieważ to już październik, to proponuję Krolowi zdjąć krótkie spodenki i założyć coś dłuższego, mogą być pumpy, będzie twarzowo.  Już, już ze czwartku na piątek info, że w niedzielę start rano, a w ostatniej chwili, że to jednak po południu. Rozumiem że chyba chodziło o żart, ja jednak odpadam - nie dorastam do tego poczucia humoru. Bardziej dowcipnym życzę wesołej zabawy :)

Przemek, więcej takiego

Przemek, więcej takiego kreatywnego hejtu zawsze spoko xD 

Nie wiem co to pumpy, ale Grzesiu, dziękuję za wyjaśnienie amatorów chłopaków bez spodenek ;)

Cześć Karol, widzę że sprawa

Cześć Karol, widzę że sprawa potrzebuje lepszego wyjaśnienia. Odwalasz od lat duży kawał bardzo dobrej roboty dla całego naszego O-środowiska. Robisz to ze znawstwem, zaangażowaniem, a przypuszczam że także z osobistym poświęceniem. Masz w związku z tym mój podziw i szacunek, i zapewne nie tylko mój. Dla mnie te wszystkie niebagatelne pozytywy nie zamykają przestrzeni do jakiejkolwiek krytyki. Proszę też byśmy nie upraszczali świata do "tiktokowego" poziomu - wierzę, że tak na spokojnie to także dla Ciebie krytyka i hejt to coś innego.

Nie mam pretensji do świata ani Ciebie, że przepisy są takie a nie inne i wymuszają jakieś tam oddzielenie startu MMM i reszty.

Problem dotyczy wyłącznie INFORMACJI. Fakt, że regulaminy i komunikaty techniczne pojawiają się nieprawdopodobnie późno, to już nasza narodowa specjalność i nie będę się tego czepiał. To niedogodność nie warta wspomnienia wobec wymienionych wyżej Twoich zasług.

Szanując Twoją pracę czytałem uważnie tak biuletyn jak i KT i nie znalazłem żadnego śladu który miałby mnie prowadzić do wniosku, że niedzielny PB to de facto zawody po-, a nie przedpołudniowe. Gdy pojawiły się listy startowe, to poczułem się potraktowany niepoważnie i dałem temu wyraz (w kilku wyrazach).

Jeśli jakiś komentator będzie chciał mi wyjaśnić, że wystarczy przestudiować PZOS-owy regulamin MMMsów, sprawdzić liczbę zgłoszeń w "14" to z prostej arytmetyki wyjdzie to i tamto - to oczywiście będzie to prawda. Tylko czy praktyczna?  

Nic się nie stało. To że jakiś starszy pan nie przebiegnie się towarzysko po mapce NAPRAWDĘ nie jest ważne. Jeśli było takich osób więcej, to też nie dramat. 

Chodzi mi o to, że tak małym szczegółem świat mogły być odrobinę jeszcze piękniejszy.

Z pozdrowieniami - Przemek