Street-O #31

Serdecznie zapraszam na 31. edycję Street-O - już w czwartek 17 czerwca. Tym razem spotykamy się na Sielcach.

Kategoria: rogaining 60 min lub 90 min
Mapy można pobierać w godzinach: 17:30 - 19:30
Start: w Parku Promenada pomiędzy jeziorkami (tutaj)
Zamknięcie mety: 20:30 (przybycie po tym czasie = NKL)
Świadczenia: mapa, naklejka, karta startowa, a na mecie - coś na osłodę życia ;)
Zapisy: tutaj otwarte do 16.06. (środa) godz. 23:59

Uwaga - w związku z niespodziewanym pojawieniem się Korony Mazowsza istnieje możliwość pobrania mapy i karty startowej do godz. 20:30, a potem samodzielne i bezobsługowe przebycie trasy (taka osoba zostanie uwzględniona w wynikach po przesłaniu drogą elektroniczną odpowiedzi i czasu przebywania na trasie - do północy) - chętnych na takie rozwiązanie proszę o adnotację w polu "Uwagi" w formularzu zapisów.

Wpisowe: 5 PLN/os
Płatne: preferencyjnie przelewem na 9* 114* 2**4 **** 33*2 3893 1615 lub BLIKiem na nr 5*1 160* 9*3 (gdzie zamiast * wpisujemy 0) - Barbara Szmyt
ew. na starcie (wówczas prośba o przygotowanie odliczonej kwoty).

ZałącznikWielkość
PDF icon street_o_31_wyniki.pdf121.2 KB

Komentarze

Jesteśmy obecnie w Finlandii

Jesteśmy obecnie w Finlandii i jadąc do centrum zawodów przy drodze widzimy 2 lampiony, to jako orientaliści mający ten sport we krwi skręciliśmy autem do lasu. Po pokonaniu około 1,5 km bardzo dobrą szutrową drogą widzimy kolejne dwa lampiony. Okazało się, że jest, to samoobsługowe centrum zawodów. Można było zaparkować auto i następnie w miejscu startu wisiały lampiony i było ono ogrodzone taśmą. Na dwóch palikach została zamontowana skrzynka zamykana i otwierana od góry, a w niej znajdowała się lista zgłoszonych uczestników na poszczególne trasy i w środku mapki powkładane w osobne woreczki i opisane jako to jest trasa. Należało złożyć podpis na liście, że mapę się odebrało i następnie spokojnie ruszało się do lasu. Pomiaru czasu właśnie dokonywał samodzielnie uczestnik i później jak chce, to prawdopodobnie sam, go umieszcza na stronie w ten sam sposób jak np. sami zgłaszamy się na zawody przez www.orienteering.waw.pl Jest to super rozwiązanie. Nie było jednak na starcie puszki startowej a na punktach wisiały tylko same lampiony. U Nas niestety jest spore ryzyko, że takie pudełko z mapami mogłoby zniknąć jednak.

Brzmi to pięknie ale moja

Brzmi to pięknie ale moja praktyka przy organizacji GPS-O w formule samoobsługowej pokazuje że u nas nie ma dużego zainteresowania taka forma orienteeringu. 

Impreza niewykorzystanej

Impreza niewykorzystanej szansy.
Można było postawić punkt 9A z hasłem przez domofon ;)
I rower nie okazał się znacznie szybszy od nóg.

 

Wiem, że z niecierpliwością

Wiem, że z niecierpliwością czekacie na wyniki, ale organizacja Kosmatych InOków kompletnie mnie pochłonęła.
Teraz jednak już InOki zgrillowane i najpóźniej do jutra, tj. 7.07. wyniki będą :)