Prezent na Dzień Dziecka

Po 20 miesiącach przerwy ruszamy ponownie z rywalizacją w Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w RJnO. Runda I tym razem nietypowa bowiem tylko jednodniowa odbędzie się w niedzielę 20 czerwca i będzie ona jednocześnie II rundą PWiM w RJnO. Na uczestników czekają dwa jak zawsze bardzo ciekawe i wymagające etapy na dystansach sprint i średni. Mieszkańcy Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy zgłoszeni w terminie, czyli tylko do 17 czerwca mają zapewniony start oraz wszystkie świadczenie bezpłatnie. Warto zatem nie przespać terminu zgłoszeń i zrobić, to jak najszybciej, dotyczy także pozostałych uczestników, bo po co później przepłacać za start, choć wpisowe i tak jest symboliczne.

Mapa w większości została zaktualizowana i zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. Dodatkowo warto pamiętać, Urząd Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy ufunduje bardzo dobre nagrody na zakończenie cyklu, który będzie mieć miejsce w dniu 11 listopada 2021, dlatego warto walczyć o zdobycze punktowe od samego początku. Już w lipcu kolejna runda Grand Prix, a 26-27 czerwca Adam Wojciechowski zaprasza na całkiem nowe świeżutkie mapy nigdy nie penetrowane jeszcze podczas rozgrywek PWiM, a gdzie dowiecie się już w tym tygodniu w newsie przez niego opublikowanym.

Runda dlatego tylko jednodniowa, bowiem Warszawsko Mazowiecki Związek Orientacji Sportowej w sobotę 19 czerwca zaprasza do rywalizacji o medale w RJnO podczas Mistrzostw Mazowsza na dystansie średnim w Jabłonnej koło Warszawy. Informacje na stronie http://wmzos.pl/ Mam nadzieję, że gdzieś organizator udostępni listę zgłoszonych osób i poprawi niedociągnięcia w biuletynie informacyjnym.

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2021_Runda_2_Komunikat.pdf1.12 MB

Komentarze

I Runda GPDW oraz II Runda

I Runda GPDW oraz II Runda PWiM w RJnO będą zaliczane do Ogólnopolskiego rankingu w RJnO. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja, bowiem Swój udział zapowiedzieli zawodnicy z UKS Kometa Gliwice. Mapy już są gotowe do druku, prace w terenie zakończone i powinno być na pewno jak zawsze ciekawie, bowiem zarówno teren jak i trasy wymagające. Stosowna zmiana została zapisana w Komunikacie Technicznym, który znajduje się w załączniku.