Wyniki, mapy i brawa dla organizatorów

Zakończyła się rywalizacja podczas I rundy Klubowych Mistrzost Polski w Rowerowej Jeżdzie na Orientację w na Śląsku, w Rudach koło Rybnika. Były to jednocześnie Mistrzostwa Polski w sprincie  i na dystansie średnim oraz Puchar Najmłodszych, więc medali do rozdania była cała fura. Zawody zostały zorganizowane perfekcyjnie pod każdym względem, super mapy i bardzo ciekawe i wymagające trasy. Podziękowania za to głównie dla Jana Zdanowicza i Ireneusza Towarka oraz pozostałym organizatoram, którzy stworzyli świetny zerspół.

W załączniku mapki z trasami ze wszystkich etapów oraz wyniki. Przyjemnej lektury i analizy po dojściu do pełni sił po bardzo wymagającym w dniu dzisiejszym dystansie klasycznym. To była wisienka na torcie.

Komentarze

Z mapek i tabelek nie

Z mapek i tabelek nie wszystka da się wyczytać. Bardzo często obraz jest dopełnieniem treści. Serdecznie polecam obejrzenie jednego z ostatnich już potocznie zwanych vlogmasków Andrzeja Krochmala, który systematycznie zamieszca relacje z zawodów na fejsbuku. Okazuje się, że w niektórych kategoriach wiekowych na rowery warto zakładać odpowiednie obuwie. Zdjęcie można sobie powiększyć. Klapki gwarantowały co najwyżej drugie miejsce. Prosty przepis na sukces. Gratulacje Urszula!

 

Z całym szacunkiem dla autora

Z całym szacunkiem dla autora komentarza, ale zmiana obuwia po starcie to kwestia zadbania o własną higienę. A to, czy są to buty pełne czy klapki jest sprawą indywidualną zawodnika. Z tego co mi wiadmo pogoda w niedzielę dopisywała, więc założenie klapek nie powinno być niczym dziwnym. Zarówno komentarz jak i obróbka zdjęcia zawodniczek są chyba tutaj zbędne :) Pozdrawiam