Korekta komunikatu pierwszej rundy

Trasy zostały doszlifowane, a tym samym zmiany w Komunikacie Techniczny się pojawiły. Warto otworzyć plik z załącznika i spokojnie przeanalizować. W sobotę na dystansie sprint wszystkie trasy otrzymają mapy w skali 1:5000, ze względu na dość gęstą sieć dróg. Zwiększyła się liczka PK na poszczególnych trasach. Dystans średni i w niedzielę dystans klasyczny także będzie więcej PK i troszkę dłuższe trasy. W niedzielę nowość na trasie zielonej skala mapy 1:10 000, pozostałe trasy skala mapy 1:12 500. Po tak długiej przerwie, to chyba dobre wiadomości dla uczestników. 

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne także pojawił się zapis dotyczący numerów startowych - otrzymają je podczas zawodów, tylko osoby zgłoszone  w terminie. Osoby zgłoszone w dniu zawodów lub mailowo po terminie, aby otrzymać numer startowy muszą dokonać zgłoszenia w terminie na kolejną rundę PWiM. 

Zapisy są jeszcze  otwarte w naszym systemie zgłoszeniowym i będą otwarte do czwartku 6 maja do godziny 22:00.

Dyskusję jaka się wywiązała pod pierwszym postem dotycząca klasyfikacji rankingu.  Ja ze swojej strony jako organizator mogę jedynie dostarczyć wyniki z poszczególnych kolorów tras, które zresztą będą dostępne na stronie. Niestety jestem sam i nie mam czasu na zabawę w późniejszy podział zawodników na kategorie wiekowe oraz sprawdzanie na stronie PZOS, czy dana osoba ma wykupioną licencję PZOS, bo to jest jedyna metoda - na wiarę nie można przyjąć, że ktoś ma opłaconą już licencję PZOS na 2021 rok. Zawody są zaliczane do rankingu, ale Ja zbyt wiele niestety nie dam rady zrobić i pomóc. Klasyfikacja Pucharowa i mam nadzieję Grand Prix Dzielnicy Wawer zawsze jest na bieżąco i każdy w niej jest ujęty bez względu na to czy posiada czy też nie licencję PZOS. 

Niestety nie będę brał udziału w dyskusji na tematy związane z regulaminami w RJnO PZOS jakby się jakieś komentarze ukazały. Nie oznacza, to jednak aby nie zabierać głosu i nie pisać, aby poruszać problemy, które zawsze są i dawać propozycję ich rozwiązań. 

ZałącznikWielkość
PDF icon PWiM_RJnO_2021_Runda_1_Komunikat_v2.pdf419.21 KB

Komentarze

Finalnie nie wiadomo kto jest

Finalnie nie wiadomo kto jest autorem przepisów i regulaminów rowerowych, nie wiadomo również kto odpowiada za ranking w tym roku. Zgodnie z "instrukcją" uwagi mozna zgłaszać do PZOSu, zatem jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zapytania/wątpliwości/sugestie/propozycje zmian, to zbiore wszystkie i wyślę.