Orient 2021

XLIV edycja Rajdu na Orientację "ORIENT 2021" już w najbliższą niedzielę. W imieniu organizatorów z HKT "TREP" PTTK mam przyjemność zaprosić na zmagania się podczas spaceru z mapą na trasach dla zaawansowanych (TZ), średniozawansowanych (TU) i dla początkujących (TP) oraz dla zwolenników szybkiego poruszania się z mapą w terenie mocno pofałdowanym. Ponieważ mało było okazji by poruszać się po wydmach będzie okazja by to nadrobić.

Dla zwiększenia atrakcji na trasie będzie pomiar premii górskiej na najlepszego górala. By potwierdzanie było szybsze PK będą działały w trybie bezdotykowym. A zatem  szukajcie dodatkowych informacji w regulaminach, a zapisy na tej stronie. Do zobaczenia.

Komentarze

Jak wygląda las na Meranie

Jak wygląda las na Meranie podczas środowego rekonesansu można sobie obejrzeć na 2 zdjęciach dodanych w załącznikach. Las z tak wieloma wydmami w zimowej scenerii wyglądał bajkowo. Czy podczas biegania będzie tak samo? Trasa jest mocno zakręcona więc będzie możliwość się wykazania. Mimo, że mapa jest z 2011 r. to nie wiele straciła na aktualności. Miejscami prowadzona jest wycinka sanitarna (usuwanie drzew zakażonych jemiołą), ale też nie jest wielkim utrudnieniem. Do zobaczenia w lesie.