Jubileuszowa Zima na Pradze

To już XXV Jubileuszowa edycja ZIMY NA PRADZE, którą zaplanowaliśmy w sobotę 30 stycznia 2021 r. Impreza jest organizowana w 170 rocznicę powstania firmy E.Wedel. Mimo wielu utrudnień mamy nadzieję ją przeprowadzić w dotychczasowej formule. Do dyspozycji będą trasy biegu na orientację na dystansach: A - 2 km, B - 3 km, C - 4 km oraz O-run - 5 km.

Jednak O-run jest w ramach XVI Biegu Wedla według regulaminu zamieszczonego na stronie biegu www.biegwedla.pl i tam też zamieszczonego formularza zgłoszeniowego. Start zlokalizowany jest w Parku Skaryszewskim przy przystani nad J.Kamionkowskim przy dawnej restauracji "Pstrąg". W pierwszej kolejności o godz. 10.00 rusza O-run, a od godz. 11.00 pozostałe trasy BnO. Start interwałowy wg wcześniej opublikowanej listy startowej. Należy posiadać chip lub go wypożyczyć na miejscu za dodatkową odpłatnością 3 zł.

Zaplanowano też jedną trasę turystyczną open TO ze startem zlokalizowanym w alejce E.Wedla i na końcu ul. Lubelskiej (na skarpie jeziorka) w okolicach w okolicach Wedla. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu. W zależności od aktualnej sytuacji sanitarnej organizatorzy mogą odwołać lub przeprowadzić imprezę w wersji wirtualnej (GPS). Zapraszamy do zapisów na stronie tej stronie. Więcej szczegółów w regulaminach. Do zobaczenia.

ZałącznikWielkość
PDF icon XXV ZIMA na Pradze 2021 - regulamin.pdf132.73 KB

Komentarze

Uczestnicy trasy o-run po

Uczestnicy trasy o-run po zgłoszeniu się na start (patrz mapa biegu Wedla) otrzymają elektroniczne chipy i pokunują trasę na takich samych zasadach jak opisanych w regulaminie.