W Nowy Rok z zakręconą głową na Zapadliskach

Ponieważ okres świąteczno - noworoczny jest dość intensywny jeśli chodzi o zaspokajanie swoich potrzeb życiowych związanych z poruszaniem się w terenie z mapą, już teraz prezentujemy Wam parametry na 4 etap Dystansu Stołecznego nad Jeziorem Zapadliska :)

Słysząc entuzjastyczne głosy po letnim etapie Korony Mazowsza na Młocinach, gdzie na najdłuższej trasie do podbicia było 50 punktów kontrolnych, mamy nadzieję że i to noworoczne zaspokajanie potrzeb życiowych przypadnie Wam do gustu:

  • AMATOR - 2450 m / 6 PK
  • MANIAC - 4240 m / 20 PK
  • WKRĘCONY - 6890 m / 32 PK
  • CHOJRAK - 10180 m / 43 PK

Jeśli w głowie Wam się nie zakręci w sylwestra, to macie na to drugą szansę podczas pokonywania niedzielnych tras :)

Z uwagi na to że w okresie noworocznym ciężko o wydruk map na ostatnią chwilę, prosimy o możliwie pilne zapisanie się również na etap w Nowym Roku!

Więcej informacji o 4 etapie wkrótce na stronie, tymczasem już jutro widzimy się w Parku Młocińskim na pierwszym nocnym etapie!

Komentarze

Karol,

Karol,

Kiedy jest etap na Zapadliskach: w sobotę (02.01.2020) czy w niedzielę (03.01.2020)?
W poście z prezentacją całego cyklu jest 02.01 a w zgłoszeniach 03.01.

Hej, 

Hej, 

Zapraszamy w niedzielę, już poprawiam w pierwszym poście :)

W dniu wczorajszym byłem

W dniu wczorajszym byłem chwilę pokręcić na MTB kilka kilometrów po terenie i znalazłem lampion na tym jeziorku na końcu pomostu.Gdyby ktoś poszukiwał to wisi w południowo wschodniej części jeziorka. W miarę dobra kondycja wizualna więc pewnie sprawa świeża.