Lista zgłoszeń ostatni gwizdek

Jeśli chodzi o zgłoszenia na zbliżające się zawody w RJnO w Załęczu Wielkim sytuacja wygląda bardzo optymistycznie. Jako sędzia główny będę musiał chyba podjąć tylko dwie decyzje o połączeniu kategorii wiekowych, aby można było rozdać krążki PZOS. Jak zawsze i to na szczęście sytuacja dotyczy kategorii wterańskich i to tylko dwóch tym razem. Wśród pań na razie do połączenia jest kategoria K40 z K45 i wówczas mamy spełniony limit rywalizujących zawodniczek, aby rozdać medale.

Jeśli chodzi o panów, tu tylko do połączenia jest kategoria M60 z M65 i wówczas mamy czterech zawodników. Mam nadzieję, że tym razem decyzja nie wywoła lawiny dyskusji jak ostatnio. No jeszcze klamka nie zapadła bowiem mamy cały dzisiejszy dzień, aby dokonać zgłoszenia lub zmiany w nich. Jeśli chodzi o zawody sztafetowe, to tylko Nasze panie w kategorii KV na razie nie zgłosiły żadnego zespołu do walki o medale. Na dzień dzisiejszy na niespełna dobę przed zamknięciem listy zgłoszeń wygląda tak, że uczestnicy zawodów będą walczyć o medale we wszystkich kategoriach wiekowych K/M 17, 20 i 21. W kategoriach weteranów w M40, M45, M50, M60/65, M70, K40/45, K50 - czyli walczymy o 13 kompletów medali podczas każdego startu indywidualnego. Jest nadzieja, że ta liczba ulegnie zwiększeniu bowiem termin zgłoszeń mija dopiero w dniu dzisiejszym o godzinie 23:59 czyli jest sporo czasu na podjęcie decyzji.

Jeśli chodzi o puchar Najmłodszych, to mamy we wszystkich kategoriach wiekowych spełniony limit ilości uczestników zarówno w zawodach indywidualnych jak i sztafetowych, Natomiast jest problem w kategoriach KJ i K, gdzie na razie do limitu umożliwiającego rozdanie medali brakuje w zgłoszeniach po jednym zespole. W starszych kategoriach nie mamy jedynie żadnej zgłoszonej do tej pory sztafety pań w kategorii weteranów i tutaj raczej nie liczę na eurekę.Jest jednak światełko w tunelu i jakby Nasze panie zdecydowały się zgłosić do walki o medale w kategorii K czyli seniorek wówczas moglibyśmy oficjalnie rozdać krążki w tej kategorii wiekowej. Jednak aby wszystko doszło do skutku należy dokonać zgłoszenia, bo tylko wtedy mamy podstawę o wystąpienie do PZOS o medale w tej kategorii wiekowej. Mam nadzieję, że zdążycie, to wszystko przeanalizować i znajdziecie czas na podjęcie odpowiednich decyzji i zapisów w formularzu zgłoszeniowym.