Kolejna mapa i Covid 19

W załączniku zamieściłem kolejną mapę, która obejmuje centrum zawodów w Załęczu Wielkim i na której na pewno odbędą się zawody podczas Mistrzostw Polski i Pucharu Najmłodszych w RJnO. Mapa dość wiekowa z biegu na orientację z 1998 roku, ale teren podobno nie uległ zbyt wielkim zmianom. Zgłoszenia powoli zbliżają się do nowego limitu liczby uczestników na otwartej powierzchni, która od najbliższego poniedziałku 12.10.2020 ma wynosić do 100 uczestników. Warto więc się przyśpieszyć ze zgłoszeniem, bowiem jeśli liczba uczestników przekroczy ten limit wówczas będziemy zmuszeni do wydłużenia minut startowych na listach startowych, aby sprostać najnowszym wymaganiom w tym zakresie.

Osoby zgłoszone w pierwszej setce na pewno będą miały zapewnione minuty startowe w pierwszej grupie, pozostałe nie wykluczone, że będą musiały czekać w odstępie minimum 60 minut na swój start. Na pewno w zawodach sztafetowych będzie problem na razie zakładamy, że będzie w nich mogło rywalizować 50 sztafet, więc warto zrobić już wstępne zgłoszenia, aby być pewnym, że wystartujecie w pierwszej grupie, a następne będą mogły startować po zakończeniu rywalizacji tej grupy. Na pewno będą trudne decyzje do podjęcia związane z obostrzeniami z Covid 19. Na pewno będzie obowiązywać bezwzględne noszenie maseczek w centrum zawodów na otwartej przestrzeni oraz ich zakładanie po ukończeniu dystansu. Sytuacja jest dynamiczna i musimy stosować się do aktualnych zaleceń i mam nadzieję, że wszyscy to doskonale zrozumieją i będą stosować się do nowych aktualnie obowiązujących przepisów. W tym wszystkim jest jedna dobra wiadomość, że zawody na pewno się odbędą. Według nowych decyzji w całym kraju, będzie obowiązywać jedna strefa - żółta. 

ZałącznikWielkość
Image icon Załęcze Wielkie - Nadwarciański Gród.jpg967.24 KB

Komentarze

Będzie do czego wracać z

Będzie do czego wracać z dawnych lat. Niewiele osób chyba startujących w tym roku miało możliwość startowania na tej mapie. Ja sam tam jeszcze nie byłem i będzie to moja pierwsza wizyta w tym terenie mam nadzieję, że pozytywna pod każdym względem.