Mimo października mamy maj!

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Orienteeringu trafił perfekcyjnie w okres, kiedy świat tkwił w lockdownie i odbywał się co najwyżej w wariantach online. Ale o ile międzynarodowe święto Orientacji Sportowej w tym roku padło ofiarą wirusa na dobre, to w Polsce dzięki PZOS właśnie odbywają się zawody pod tym szyldem.

Po raz trzeci w akcję włącza się Klub InO Stowarzysze, zapraszając serdecznie do Parku Bródnowskiego w dniu 15 października. Będzie nieco inaczej niż w ubiegłych latach!

Różnice to: mocniejszy podział na część amatorską i sportową - też czasowy. Na pierwszą zapraszamy osoby nie mające jeszcze kontaktu z orienteeringiem, w tym okoliczne szkoły, ale i każdego chętnego. Mile widziane są zgłoszenia, ale będziemy przygotowani i na "osoby postronne" :)
W ramach części sportowej proponujemy dwie trasy - krótszą i dłuższą. Teren jest raczej rekreacyjny, obie trasy więc będą szybkie, proste i przyjemne. Różnica z poprzednimi latami jest taka, że punkty będą wyposażone w stacje SportIdent, co mam nadzieję zagwarantuje sprawne i bezbłędne wyniki :) Inaczej niż w maju wypada też zabrać lampę, bo będziemy biegać po zmroku!

Szczegóły na stronie Klubu i w szczególności w Regulaminie.