Ostatki rowerowe z CTZ 2020

Pomimo wcześniejszych deklaracji, że nie będę więcej pomagał w ratowaniu organizacji imprez CTZ w RJnO, zmieniłem decyzję i postanowiłem pomóc Mariuszowi w organizacji drugiej i zarazem ostatniej imprezy rowerowej z tegorocznego CTZ. Przejdźmy zatem do konkretów.

W załączniku poniżej można znaleźć biuletyn numer 2 zawodów zaplanowanych na 17-18 października w Załęczu Wielkim. Warto go uważnie przeczytać oraz zapoznać się z, także załączonymi, Regulaminami Sportowymi w RJnO na rok 2020 według których Mistrzostwa Polski zostaną przeprowadzone. Od razu zastrzegam, że od Regulaminów nie warto odwoływać się do organizatora zawodów, tylko do ich autora, a problemy na pewno będą jeśli chodzi o zawody sztafetowe i związane z nimi zasady uczestnictwa.

Zapisy przyjmowane będą w systemie zgłoszeniowym na tej stronie, czyli tutaj. Osobna zakładka dla etapów indywidualnych oraz dla sztafet. Przypominam, że zgodnie z Biuletynem termin zgłoszeń dotyczy także opłat za start w zawodach.

Informację ukazują się dość późno, ale jak mówi popularne przysłowie lepiej późno niż wcale. W następny weekend jadę w teren zawodów w celu weryfikacji map i związanej z tym budowy tras.

Komentarze

Zgłoszenie na MP

Witam serdecznie
Po kliknięciu w hiperłącze do formularza zgłoszeniowego na MP W RJNO, wyświetla mi się komunikat: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.
Pozdrawiam

Zgłoszenia

Dzięki zakładce "Pomoc" już ogarnąłem, jak zrobić zgłoszenie.