Warto skorzystać z trasy w Radości

Nie spodziewałem się aż takiej niespodzianki ze strony swoich zawodników z UKS Falenica. Poprosiłem ich o zdjęcie lampionów z ostatniego treningu i zaproponowałem, aby sami coś zaprojektowali. No i proszę jest mapa z ustawionymi lampionami w terenie przez trzynastolatka. Sam naniósł PK na mapę i ustawił je w terenie na jutrzejsze zajęcia. Sporo osób które spotykam mówi, że młode pokolenie jest coraz gorsze. Ja cały czas uważam, że to my się starzejemy i nie widzimy potencjału u młodych - trzeba tylko im dać możliwość i pozwolić coś zrobić. Zapraszam chętnych do pokonania trasy pewnie lampiony powiszą tylko do środy do około godziny 16-17 maksymalnie.

Warto prowadzić zajęcia i przekazywać pałeczkę młodym są naprawdę bardzo utalentowani i zdolni. W załączniku mapka z trasą jest tylko jeden błąd został pominięty numer 14 przy PK czyli jest ich 21 w terenie. Warto zauważyć, że nie wszystkie PK są na drogach. Start i meta w tym samym miejscu co ostatnio ul. Osterwy przy SP 140 w Radości.

ZałącznikWielkość
PDF icon Trasa 28.07.2020 Miedzylesie trening.pdf739.06 KB

Komentarze

Trasa wisi w terenie ponad

Trasa wisi w terenie ponad trzy godziny zajęło Wojtkowi jej rozstawienie, ale wszytkie punkty ustawione perfekcyjnie. Warto wybrać się Swoimi pociechami w celu przejachania trasy. Będzie wisieć do czwartku maksymalnie do godziny 16:30 - wtedy rozpocznie się jej zdejmowanie. Skoro trzynastolatek dał radę to zrobić to tym bardziej młodsi powinni dać radę ją pokonać. Niektóre PK stoją w terenie - czyli nie na drogach - czyli coś w rodzaju rajdów tak popularnych ostatnio. Zapraszam do skorzystania gratisowo z tras.

Przejechane, dzięki :) niezła

Przejechane, dzięki :) niezła trasa, GPS powiedział ponad 17km. Nie znalazłem lampionów od PK1 i PK3.