Trasa rowerowa z lampionami - korekta mapy

W ramach kontynuowanych zajęć z młodzieżą z UKS Falenica w rowerowej jeździe na Orientację zapraszam do skorzystania z trasy, która jest już rozstawiona w terenie (lampiony duże i kilka małych). Z trasy można skorzystać minimum dwukrotnie, bowiem drugi trening to jazda pamięciowa, czyli na punktach będą znajdować się fragmenty mapek z kolejnymi PK w terenie. Trasa pamięciowa idzie w odwrotnym kierunku do trasy klasycznej, czyli ze startu ruszamy na PK 24. Piszę to dlatego, że jakby zginęła mapka ze startu na pierwszy punkt z trasy pamięciowej, to wtedy należy skorzystać z mapy pobranej z załącznika do pokonania trasy klasycznej. Trasa pamięciowa będzie dostępna od czwartku (23 lipca) od 18:00. Na każdym PK będzie wisieć zabindowany fragment mapy z kolejnymi PK z trasy.

PK w terenie będą zdejmowane w sobotę (25 lipca) po godzinie 14:00, czyli czasu na zaliczeniu obydwu tras powinno wystarczyć. Nie zapraszam kolekcjonerów lampionów. W załączniku mapa trasy w skali 1:10000. Oczywiście, aby było trudniej, można zacząć od treningu pamięciowego. Trasy są częściowo różne, czyli trasa pamięciowa nie jest w 100% taka sama jak trasa z mapy dostępnej w załączniku. Start i meta znajdują się w miejscu doskonale znanym z rywalizacji Pucharowej, czyli w warszawskiej Radości: parking przy skrzyżowaniu ulic Osterwy i Wilgi przy SP 140.

Zachęcam wszystkich do skorzystania z tej ciekawej i bezpłatnej możliwości treningowej!

ZałącznikWielkość
Image icon trasa trening 24.07.2020.jpg1.53 MB

Komentarze

Weryfikacja mapy

W dniu dzisiejszym trasę pokonali zawodnicy UKS Falenica samodzielnie, a najmłodszy miał 10 lat - jestem pełen podziwu. Ja rozstawiałem przy punktach mapki na trening pamięciowy i jak to zwykle bywa po wjechaniu w teren naniosłem kilka korekt do mapy. Obecnie jest już dostępna zaktualizowana nieco mapa terenu z trasą. Zniknęły dwa lampiony, ale w ewidentnych miejscach i obecnie wiszą tam mapki z pamięciówki. Jeden PK musiałem zmienić lokalizację, bo został ogrodzony. Po zakończeniu treningu spotkaliśmy trzy osoby wyruszające na trasę, jedną namówiłem na trasę pamięciówki i przy okazji pokazałem wszystkim zmiany na mapie. Mam nadzieję, że frekwencja będzie spora.