Korona Mazowsza - najdłuższy etap przed nami!

Co prawda wszyscy pasjonaci żyją jeszcze weekendowymi Warsaw Orient Races oraz LZTK w Nieporęcie, ale z uwagi na fakt, że 3 etap Korony Mazowsza będzie charakteryzował się dłuższymi trasami, już teraz wrzucamy Wam info, żebyście mogli na spokojnie zastanowić się na której trasie podjąć walkę :)

A 3. etap Korony Mazowsza to Choszczówka - w większości przebieżny lasek na Białołęce, arena zmagań pierwszego w Polsce biegu na 100 PK w 2017 roku.

Dzięki Waszym sugestiom, zbudowaliśmy czwartą trasę, która charakteryzuje się jako krótka i dość trudna o wdzięcznej nazwie MANIAC :)

Tym samym, do wyboru macie tym razem 4 trasy - AMATOR, MANIAC, WKRĘCONY, CHOJRAK

Tym razem, spodziewajcie się biegu o charakterystyce klasyka, oczywiście mocno skróconego dla elity, choć oczywiście wiemy, że podobnie jak budowniczy trasy lubicie dużo punktów kontrolnych, stąd lokalnie będą występowały ich pokaźne zagęszczenia! Do tego wszyscy Chojracy niech przygotują się miejscowe oglądanie zielonego koloru na mapie ;)

Parametry tras na czwartkowy CO-MAZ 20:

  • AMATOR - 2,8 km / 8 PK
  • MANIAC - 2,96 km / 13 PK
  • WKRĘCONY - 5,65 km / 18 PK
  • CHOJRAK - równiutkie 10 km / 32 PK

Przypominamy, że centrum, pobór map oraz okolice startu i mety zlokalizowane są przy ulicy Wałuszewskiej: 52.349440, 21.009133

Zalecamy dojazd autobusem 152 i przejście ok 800 m lub zabranie się samochodem w kilka osób - ilość miejsc do parkowania jest dość ograniczona.

Formularz zgłoszeń jest otwarty już od dawna, a zgłoszenia będą możliwe do dnia poprzedzającego 3 etap. Obowiązuje limit zgłoszeń, do którego zbliżamy się drobnymi kroczkami z etapu na etap.

Przypominamy, że startować można w godzinach 17:30-19:30. Punkty będą zbierane od 20:30.

Przy temperaturach panujących obecnie, zalecamy zabranie wody / izotonika na trasę!

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na Choszczówce!