To już półmetek

Jak szybko ten czas biegnie do przodu, następny etap FalInO to już półmetek tegorocznych zmagań w poszukiwaniu lampioników na falenickiej wydmie. Zgłoszenia już zostały otwarte i są pierwsze osoby na liście więc najwyższy czas na udostępnienie komunikatu technicznego trzeciego etapu. Znajdziecie go poniżej w załączniku. Warto się z nim zapoznać, bowiem tradycyjnie trasy są nieco dłuższe i skale map znowu uległy zmianie w związku z tym. Ponownie dzięki aktualizacji mapy udało mi się znaleźć kilka ciekawych miejsc, które zostały wykorzystane do usytuowania lampioników w terenie.

Trasa gry terenowej Street Orienteering także została usytuowana w nowym terenie dzięki czemu jej uczestnicy będą mogli zapoznać się z kolejnymi zakamarkami warszawskiej Falenicy. Pytań nadal pozostaje 33 i zasady się nie zmieniają. Na pewno dla walczących o jak najlepszy końcowy wynik w poszczególnych grupach ten star powinien być obowiązkowy, jak też dla tych co mają zamiar się włączyć o rywalizację o końcowy triumf i zdobycie bezcennych pucharów w poszczególnych kategoriach. Jednak nadal wśród uczestników przeważa najzdrowszy duch rywalizacji czyli możliwość pohasania po lesie i potwierdzenia kolejnych punktów kontrolnych lub udzielenia odpowiedzi na pytania gry terenowej Street-O i to jest najpiękniejsze.

Serdecznie zapraszam 1. lutego i pamiętajcie o zgłoszeniach w terminie, który nie ulega zmianie i jest zawsze do dnia poprzedzającego start do godz. 9:00, czyli tym razem do piątku (31 stycznia).

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_20200201_Komunikat.pdf163.34 KB