Podkurkowa relacja i fotki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegu kończacym sezon w nietypowej formule scorelaufu. Przy bardzo sprzyjającej pogodzie w temp. ok. 20 st. można było sobie jeszcze powalczyc na trasie, z wyborem najlepszej strategi i taktyki to jeszcze, chyba po raz pierwszy powalczyć o mapę na starcie masowym z wyschniętego dna Czarnego Stawu. Gwoli wyjaśnienia, na komendę start mapy poszybowały w górę i trzeba było sobie ją złapać, a następnie  zastanowić się w którą stronę ruszyć. Centralne położenie centrum zawodów dawało możliwość wyruszenia w każdą stronę.

Po raz pierwszy na naszych zawodach mapa została wydrukowana na papierze wodoodpornym i odpornym na zniszczenie i zdała swój egzamin w ferworze jej zdobywania po rozrzuceniu. Do potwierdzenia było max. 22 pkt za 58 pkt. Okazało się, że aż 5 zawodników zaliczyło wszystkie PK, ale 1 minimalnie przekraczając limit (za 2 pkt.). Duże gratulacje dla zwycięzcy tego pojedynku dla Tadeusza Piłkowskiego, który osiągnął ten wynik w 55,27 min, a tuż za nim Igor Błachut (56,03), Marcin Krasuski (57,13) oraz Kamil Lesisz (59,32). Zachęcamy uczestników a zwłaszcza najlepszych do przesłania swoich tras, by zobaczyc jak wybierali sobie przebiegi. W załączniku przebieg Ani Górnickiej, ktora nie do końca była zadowolona ze swoich wariantów. W oczekiwaniu na podsumowanie sezonu biegowego uczestnicy raczyli się kiełbaskami przy ognisku oraz wybierali sobie odpowiedni tytuł autbooka do poczytania. Na zakończenie Prezes WMZOS Rafał Mianowski wręczył dyplomy dla najlepszych zawodników w każdej kat. z terenu Mazowsza oraz uhonorowal dyplomami wyróżniających się działaczy oraz trenerów.

Także zwolennicy tras turystycznych mieli swoje 2 etapy oraz dodatkową trasę pn. "zejściówka" by na piechotę dotrzeć do pętli autobusowej w Międzylesiu.

Wszystkie wyniki, mapy oraz zdjęcia oraz filmik ze startu masowego będą zamieszczone na stronie organizatora  www.trepklub.waw.pl.

Komentarze

Na stronie www

Na stronie www.orientujsienawat.pl zamieszczony jest film ze startu zawodników na trasie 60 min. Zachęcamy do obejrzenia. Może będzie widać nasze własne wahania w wyborze wariantu.

Prosze o jeszcze chwilę

Prosze o jeszcze chwilę cierpliwości bo sprawdzanie jest ręczne, a niestety od 48 godz. jestem za kółkiem, a jak wiadomo kiepsko w takich warunkach widać perforacje w kartach.