Weryfikacja

W najbliższą sobotę podczas ostatnie rundy PWiM oraz GPDW w RJnO w Warszawskim Międzylesiu można będzie pozostawić swoje książeczki Imprez na Orientację do weryfikacji. Książeczki weźmie Paweł Rozwadowski i na niedzielę przywiezie je zweryfikowane. Będzie to jednocześnie doskonała okazja do wręczenia kolejnych stopni odznaki INO uczestnikom Pucharowych zmagań. Warto więc znaleźć chwilę czasu, wkleić zaległe naklejki i wypełnić stosowne rubryki w książeczkach - dopisując jednocześnie udział w XIII rundzie - to zawsze dwa starty i bezcenne kolejne punkty do kolejnego stopnia odznaki.

Odznaki posiadam więc z tej okazji wszystkim którzy dokonają weryfikacji podczas ostatnie rundy i zostaną one przyznane gratisowo podczas niedzielnego Zakończenia Sezonu w Majdanie.

Komentarze

Referat weryfikacyjny będzie

Referat weryfikacyjny będzie też działał w tym dniu (sobota) podczas Rajdu "PODKUREK 2019" od godz. 12.00 w centrum zawodów nad Czarnym Stawem, gdzie będzie również ognisko z zakończeniem sezonu w biegu na orientację. Do zobaczenia.