Konkurs na finał PWiMwRJnO 2019

Koniec sezonu zbliża się wielkimi, albo WIELKIMI krokami. Najważniejsze, że pogoda dopisuje.

Korzystając z okazji i możliwości (może admin mi nie zabierze... tych możliwości) chciałbym zaproponować konkurs.

Poza tym, że śmigam po lasach z mapą na kierownicy to lubię robić różne rzeczy ze skóry, głównie to podkładki wychodzą mi spod ręki. Do wygrania byłaby jedna z takich podkładek pod kubek, pod myszkę, a może pod kompas;).

Podkładka wykonana całkowicie ze skór. Wymiary 15x15x0,7cm. Z tłoczonym wzorem z jednej strony. I właśnie tego wzoru dotyczy pytanie konkursowe.

Wzór przedstawia mapę. Jest ona nie do końca wiernym, ale zawsze jakimś odwzorowaniem jednej z map w tegorocznej edycji pucharu.

Pytanie brzmi: jaka mapa była pierwowzorem do tego wizerunku, czyli z jakiego terenu jest ten wycinek?

Na odpowiedzi czekam tu do soboty. A nagrodę przekażę zwycięzcy w niedzielę na zakończeniu sezonu.

PS Jeśli jednak nie będzie prawidłowych odpowiedzi to podkładkę przekażę panu Jankowi na nagrodę lub do wylosowania.

PS2 Nazwałem to podkładką, ale wcale nie musi być podkładką tylko n.p. obrazkiem lub eksponatem się w gablocie z trofeami;).

Komentarze

A w żadnym wypadku, to nie

A w żadnym wypadku, to nie jest Kobyłka - gdzie tu widzicie konika. To jest nowy teren jaki zostanie zmapowany na przyszłoroczne zmagania w PWiM obstawiam na bank. Praca piękna i już zamawiam u autora kolejne egzemplarze jako nagrody za tegoroczny cykl Pucharu - które zostaną wręczonę podczas pierwszej rundy 2020 roku. 

Też obstawiam Kobyłkę, a

Też obstawiam Kobyłkę, a najłatwiej poznać po ... torach. Wybór mapy chyba wynikał z tego, że Damianowi tak bardzo podobał się przejazd przez mini wąwóz, że utrwalił to na podkładce. Bardzo ładne. Ciekawe czy będziesz wiedział, który Adam podał jako pierwszy prawidłową odpowiedź? 

Miałem nadzieję, że ten

Miałem nadzieję, że ten komkurs będzie trudniejszy, a tu bach. Nie minęła godzina i już;). I same trafne odpowiedzi.  A  Wami Adamami Wu to nigdy nic nie wiadomo;). A wygrał..... Adam W. brawoooo;). Będzie fajna pamiątka po sezonie. A na przyszy konkur będzie już trudniej...bez torów. A może w przyszłym roku punkty będą w tych miejscach jak na mapie?;). Mogę specjalnie karczować ścieżki:). A jak nie będzie trasy przez wąwóz to specjalnie się zgubię w tym mijscu. 

Dzięki! Moje pierwsze miejsce

Dzięki! Moje pierwsze miejsce wynikało tylko z przypadkowego wejścia na stronę chwilę po ogłoszeniu konkursu, a prawidłową odpowiedź jak widać znało wiele osób. Dlatego chciałbym przekazać nagrodę-podkładkę na losowanie podczas zakończenia, aby wzmocnić niedzielne emocje.

Dodatkowo od siebie daje nowe i oryginalnie zapakowane zapięcie rowerowe, które było moją nagrodą na jednym z maratonów. Niech znajdzie nowego właściciela podczas losowania. 

Jak na pierwszy konkurs i to

Jak na pierwszy konkurs i to jeszcze z zaskoczenia to wynik jest imponujący. Może to te tory, ale myślę, że pamięć orientalistów.  Następnym razem będzie trudniej;). To bardzo fajny pomysł Adam, że chcesz przekazać nagrodę na losowanie. Podkładkę przekażę Tobie, abyś zobaczył i miał choć przez chwilę:).