Rowerowa jesień

Dwa najbliższe weekendy to także dwie ostatnie rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza  oraz ostatnia runda Grand Prix Dzielnicy Wawer w Rowerowej Jeździe na Orientację. Jak co roku końcówka sezonu zapowiada się bardzo interesująco i na pewno walka o końcowy wynik w klasyfikacji generalnej poszczególnych kategorii nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Już w najbliższy weekend (19-20 października) zapraszam do Choszczówki i Legionowa ,gdzie odbędą się zawody na dystansie klasycznym (sobota) oraz sprinterskim i średnim (niedziela). Więcej informacji można znaleźć w załaczonym komunikacie technicznym.

Kolejny weekend to ostatnia runda zarówno Pucharu i Grand Prix na które zapraszam do Międzylesia w sobotę (26 października) oraz uroczyste Zakończenie Sezonu w siedziebie firmy Wheeler Polska w Majdanie w niedzielę (27 października). Przed rozdaniem medali będzie można jak zwykle zmierzyć sie z trasą Scorelafu czasowym, którego limit zostałnie w tym roku wydłużony do 75 minut. Komunikaty techniczne tych zawodów także sa dostepne w załącznikach poniżej. Zapisy na wszystkie wspomniane zawody są juz otwarte w naszym systemie zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszam do udziału we wszystkich wymienionych zawodach, bowiem na kolejne przyjdzie pewnie czekać do wiosny. Szczególnie zachecam do przybycia na Zakończenie sezonu po odbiór gotowych już medali oraz udziału w losowaniu roweru marki Wheeler, który w tym roku będzie wyjątkowo kolorowy, a jego wartość to około 2500 PLN.

Komentarze

Najważniejsze, że w wynikach

Najważniejsze, że w wynikach są prawidłowe roczniki zapisane - a w sobotę np. będzie więcej PK na trasach i to wszystkich dla odmiany. Trzeba nadrobić po Nawojowej Górze i pojeździc na rowerze wreszcie więcej.

Postanowiłem nie żałować

Postanowiłem nie żałować papieru i zarówno w sobotę jak i niedzielę na dystansie średnim trasy czerwona i czarna otrzymają mapy w formacie A-3 - ilość PK w niedzielę nie mniejsza niż w komunikacie i jak już to przybędą 1-2 PK na trasach niebieskich i czerwonych. Natomiast w sobotę PK przybędzie znacznie więcej - trasa czarna będzie ich mieć 29, czerwona 26, niebieska 17 a zielona 10 - czyli będzie sporo więcej przyjemności i radości bowiem mamy znacznie więcej lampioników w tym dniu w lesie. Długości tras raczej bez większych wahań kursowych. 

Zrobiłem jednak wydruki i w

Zrobiłem jednak wydruki i w niedzielę na dystansie średnim na trasie czerwonej i czarnej będzie skala mapy 1:15 000 i format map A-4. Wszystko super widać i skala 1:10 000 akurat na mapie Przystanku nie jest wymagana, aby spokojnie wszystko widzieć na mapie. Pogoda ma się utrzymać, czyli szykuje się wspaniała XII Runda PWiM w RJnO - wydrukowałem po kilka map więcej  - zapraszam niezdecydowanych na pewno nie będą żałować podjętej decyzji.

Jutro będę w centrum nie wcześniej niż o 9:30 - mam do ustawienia pare PK jeszcze w terenie. W niedzielę natomiast już od 9:00 można startować.