Podkurek 2019

Tradycyjnie już organizatorzy z HKT "TREP" PTTK zapraszają w ostatnią sobotę października 26.10.20.19 r. na 42 edycję Rajdu na Orientację "Podkurek 2019" na 2 etapy z każdej tras TZ, TU, TP. Zaczynamy na pętli autobusowej ZTM w Międzylesiu, gdzie po otrzymaniu mapy wędrujemy w kierunku wyschniętego (niestety) Czarnego Stawu podziwiając jesienne kolory lasu. Na miejscu ognisko przy którym będzie można spożyć kiełbaskę, a także wystartować na II etap MnO, a po powrocie dalej biwakować lub wystartować na trasie biegu na orientację w formule scorelaufu.

Amatorzy BnO mogą bezpośrednio dojechać na miejsce samochodem (choć ilość miejsc parkingowych jest ograniczona), by w samo południe wystartować na jedną z tras z limitem 45 lub 60 min. Mamy nadzieję, że najlepsi zawodnicy z Mazowsza będą uhonorowani wyróżnieniami za osiągnięte wyniki w rankingu, w otoczeniu leśnej scenerii. Także uczestnicy tras rowerowych statujący od rana w Międzylesiu będą mogli na swoich rumakach dotrzeć nad Czarny Staw by dalej kontynuwać swoje zmagania na pozostałych trasach lub dołączyć do grona startujących lub kibicujących uczestników imprezy. Do zobaczenia.

Komentarze

BnO

Dzień dobry,

Czy start BnO jest wspólny o 11.00 czy indywidualny?

Pozdrawiam

Start jest wspólny na trasy

Start jest wspólny na trasy BnO: na 45 min. - 12.00, na 60 min. 12.15.

Organizatorzy zaplanowali dodatkowy etap "zejściówka" dla chetnych na przejście z nad stawu do pętli autobusowej ZTM w Miedzylesiu.

Pozdr.