Taniej tylko do soboty

Szybkimi krokami zbliża się koniec pierwszego terminu zgłoszeń na Klubowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski na dystansie długim w Rowerowej Jeździe na Orientację, które odbędą się w dniach 12-13 października w Nawojowej Górze. Ów termin mija 5 października o godzinie 23:59. Późniejsze zgłoszenia będą możliwe do 10 października do godziny 23:59, ale opłaty startowe wzrosną o 50%. Warto więc usiąść do komputera i wykonać prostą czynność zapisania się, aby zaoszczędzić fundusze na inne pożyteczne cele, takie jak szkolenie zawodników w swoim klubie.

Przy okazji chciałbym także poinformować, że został poprawiony biuletyn numer 1, bowiem był tam podany błędny numer konta do dokonywania opłat. W załączniku można znaleźć aktualny biuletyn. Teraz tylko czekamy na dalsze informacje od organizatora dotyczące parametrów tras.

ZałącznikWielkość
PDF icon MP_RJnO_2019_Nawojowa_Gora_Biuletyn.pdf778.78 KB

Komentarze

Sprawa licencji PZOS i startu

Sprawa licencji PZOS i startu w konkursie Mistrzostw Polski. Poniżej wykaz osób, które na dzień dzisiejszy nie posiadają licencji PZOS:

Krzyśko Bartosz - Aby reprezentować Uczelnię to Uczelnia musi być zarejestrowana w PZOS - możesz wystartować tylko jako zawodnik indywidualny z licencją PZOS lub jako Uczelnia ale po za konkursem. Hełmecki Łukasz, Szajna Robert, Ligocki Tomasz, Sewiło Krzysztof, Jakubek Krystian. Do wszystkich zainteresowanych został wysłany w dniu dzisiejszym mail dotyczący procedury oraz terminu załatwienia spraw licencyjnych PZOS.

Jest odpowiedź od Łukasza Hełmickiego oraz Krzysztofa Sewiło, że będą startować poza konkursem. Czekam na informację od pozostałych zainteresowanych zawodników.

Witam - Pomału zbliża się

Witam - Pomału zbliża się koniec terminu zgłoszeń na zawody. Dziś o 23:59 lista zgłoszeń zostaje zamknięta. Dziękuje za odpowiedź zgłoszonym zawodnikom bez licencji PZOS, że nie będą się o nią starać i przyjadą po prostu po nawigować z mapą w terenie  na fajnych trasach dla własnej przyjemności, a nie o walkę o medale Mistrzostw Polski i to jest naprawdę najzdrowsze podejście do sprawy - trzymam za Was kciuki. Sprawa dotyczy tylko jednak dwóch zawodników. Jeden z wymienionej listy załatwił sprawy formalne i będzie startował w konkursie – pozostali mieli czas do dziś  aby załatwić związane z tym formalności – niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi z ich strony i dlatego muszą się liczyć z faktem, że wystartują po za konkursem o ile w ogóle się pojawią na zawodach – zapraszam.

Co do samych zawodów to pragnę poinformować,  że Ja jestem tylko Sędzią Głównym i będę raczej wykonywać jedynie czynności które do mnie należą - czyli weryfikacja uczestników, listy startowe i poprawność wyników - nie za bardzo chcę wnikać po za Swoje podstawowe kompetencję - czyli budowa tras, zakwaterowanie i inne sprawy nie związane z moimi obowiązkami. Oczywiście mogę służyć radą - ale nie mam żadnego wpływu na ich realizację przez organizatora.

1. Czy "miejsce zawodów" to

1. Czy "miejsce zawodów" to miejsce startu, czy mety?

2. Na stronie organizatora średni dystans startuje o 14:30, a w załączonym biuletynie o 15:00. Która godzina obowiązuje?

3. Pewna nie jestem. Ale wydaje mi się, że pod poprzednim postem dot. tych zawodów była inna wersja biuletynu. Wcześniejszy chyba został skasowany. Nie za bardzo wiem, gdzie mam jechać żeby się przespać. Spać można w szkole. Czy może szukać lokalu wyborczego?