Kolarski Desant na Jesionową Górę

Desant odbędzie się w sobotę, 14 września 2019, w godz. 11:00-15:00. Każdy z zawodników będzie miał okazję zmierzyć się z legendarnym szczytem, zaczynając od podnóża Jesionowej Góry, a potem przejeżdżając szczyt, aby następnie pokonać trudny, techniczny zjazd, czyli powszechnie znany narciarzom w sezonie zimowym „Wąwóz”. Trasa liczy ok. 4 km i ma 164 m przewyższenia.

Do zdobycia cenne nagrody rzeczowe, trofea sportowe, dyplomy i radość ze zdobycia szczytu Jesionowej Góry.  W międzyczasie biorąc udział w quizie rowerowo-krajoznawczym będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, takie jak vouchery na narty wodne, mini golf, park linowy.

Na terenie Ośrodka Szelment zapraszamy do stoisk promocyjno-turystycznych, na kiermasz wyrobów i produktów regionalnych oraz do stoiska ze sprzętem rowerowym.

Więcej nformacji na stronie http://www.mtb.suwalki.pl

Centrum zawodów http://wosir-szelment.pl/

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/i2tjFyBKW7x1vgrv6

Dzień później, czyli w niedzielę 15 września będzie kolejna rowerowa atrakcja, czyli Maraton Kresowy w Krzywym: http://maratonykresowe.pl/?page_id=6872. Na zawody serdecznie zaprasza nasz zaprzyjaźniony klub MTB Suwałki z którym organizowaliśmy tegoroczny Puchar Podlasia. Start bezpłatny.