Tadadam! Mapa! Wyniki!

Państwa całkiem zacne grono przybyło na wtorkowe street-o, które doczekało się już 16-stego odcinka. Podczas lipcowego, deszczowego wieczoru okolice Krakowskiego Przedmieścia miało okazję plądrować ponad 60 osób (nie wszyscy zapisali się na kartach startowych). W kupie siła. Im więcej głów, tym więcej ciekawych i zaskakujących odpowiedzi do przestudiowania. Zatem do rzeczy. Cyferki ukażcie się!

Wyniki, mapki, karta startowa są do odnalezienia na stronie cyklu, czyli tutaj.

/teraz pora na lektora czytającego trybem „skonsultuj się z lekarzem i farmaceutą”/

Na wspomnianej stronie znajdują się również materiały z ubiegłych edycji. Gdyby ktoś miał ochotę poćwiczyć odnajdywanie punktów w tej dziwnej formule, to serdecznie zapraszam na podbój miasta. Miejcie tylko na uwadze, że wiele odpowiedzi może nie być aktualna. Ceny cytryn, pączków, rozkłady jazdy autobusów, wystawy, billboardy, graffiti są ulotne. No ale mniej prawdopodobne jest, żeby ktoś dobudował schody pomnikowi albo to, że Zagłoba walczył z innymi zwierzętami niż małpy.

Interpretacja wyników: punkty miały wagi, choć tym razem nie było to aż tak istotne. Zasadniczo jeśli ktoś udzielił najwięcej prawidłowych odpowiedzi, to zajmował wyższą pozycję. Jedna minuta spóźnienia w zadeklarowanym limicie, czyli 60 lub 90 minut, przekładała się na jeden punkt ujemny. Nie opłacało się spóźniać na metę, ale nie jest tak zawsze. Pomarańczowe pola w tabelce oznaczają, że ktoś najprawdopodobniej był na danym punkcie, jednak udzielił nieprawidłowej odpowiedzi. W takim przypadku nie przysługują punkty. Jeśli ktoś na podstawie analizy swojego wyniku: zauważył błąd po stronie Sędziny, nie zgadza się z liczbą przyznanych punktów itp., to proszę o wiadomość. Karty już wyschły. Leżą i czekają do wglądu. Jednak nie mam aż tylu łóżek dla nich w mieszkaniu, żeby spały tutaj wiecznie. Będą nocowały u mnie tydzień (od dzisiaj). Później będą utylizowane.

Ogłoszenie: gdyby ktoś poczuł ochotę zorganizowania zawodów street-o np. w okolicy miejsca zamieszkania, to proszę dać znać. Udzielę niezbędnych wskazówek, rad i zapewnię duchowe wsparcie. Przygotowanie takich zawodów zajmuje wiele czasu, ale jest niezwykle przyjemne:-)

/lektor kończy tutaj/

Właściwie najbardziej poszkodowane zostały dwa punkty, których nie odwiedził żaden zawodnik. Musiało im być bardzo smutno. 1JJJ i 1NNN. Odpowiedź na pytanie: Komora wodna inaczej (1NNN) pewnie jeszcze długo sobie powisi. Zaś trwałość 1JJJ: Kto tutaj strajkuje? zależna jest od poziomu tzw. „potoku”, czyli Wisły naszej.

Dziękuję za uwagę!

PS (dla nieobecnych): jedna z kart do sprawdzenia:-)

Komentarze

1JJJ i 1NNN

To ja się przyznam, że w ogóle nie zwróciłem uwagi, że punkty 1JJJ i 1NNN istnieją, bo wielce sie zdziwiłem, że coś było po drugiej stronie Wisły ;-)