Rekonesans street-owy, wskazówki i zdjęcia

W trakcie przygotowania trasy okazało się, że na terenie rozgrywania zawodów kwitnie obecnie mnóstwo malw. Dlatego logo imprezy będzie takie malwowe. Może dotrwają do przyszłego tygodnia. Chociaż jak człowiek biega za punktami to nie w głowie mu kwiatki. Ale różne są przecież głowy…

Pokasowałam kilka dróg na mapie, czasami coś dorysowałam albo dokleiłam. Wskazówka dla uczestników jest następująca: spostrzegawczym trzeba być i kreatywnym podczas wyboru wariantów! Jest wiele przejść, furteczek, skrócików, które nie są zawsze zaznaczone na mapie. Punktów jest całkiem sporo. Niektóre można zaliczyć nawet z kilkudziesięciu metrów, czyli lepiej niż z wykorzystaniem SI air’a.

Proszę zabrać ze sobą długopis/ołówek do wpisywania odpowiedzi na karcie startowej. Zgodnie z tradycją nie będzie wody na mecie. Należy się w nią zaopatrzyć. Przypilnuję Waszych tobołków na mecie, która jest jednocześnie startem. Nie zamierzam rozwijać swoich umiejętności kulinarnych, więc nie będzie żadnych domowych wypieków. To żaden bunt ani lenistwo, to tylko troska o zdrowie zawodników. Jednak postaram się przynieść coś słodkiego:-)

Dokładne miejsce startu zostanie podane dzień przed zawodami (15 lipca do godz. 18 w komentarzu pod poniższym postem). W przybliżeniu będzie to Krakowskie Przedmieście.

Kilka zdjęć z rekonesansu na zachętę do obejrzenia poniżej.

Komentarze

Zgodnie z tradycją nie będzie

Zgodnie z tradycją nie będzie wody na mecie ...
A czy będą Wodopoje (i nie tylko wodo ...) na trasie ??
Ostatnio na Dymno jeden z zawodników miał 130 minutowy postój na ławeczce w GSie. :)

Niedosyt mam po ubiegłym

Niedosyt mam po ubiegłym weekendzie, więc spotykamy się pod Wawelem:-) Współrzędne: 52°14'29.0"N 21°00'56.1"E. Podpowiedź jest taka, że ten Wawel to mieści się naprzeciwko pomnika Bolesława Prusa przy Krakowskim Przedmieściu, nieopodal Hotelu Bristol. Będę czekać pod kolumnami.

Wskazówka dla tych, którzy chcą wystartować, a nie zdążyli się zgłosić. Proszę o maila/sms-a/telefon/prośbę pod postem. Wydrukuję dodatkowe komplety. Dla osób spóźnialskich, które dzwoniły/pisały po godzinie 18 komplety startowe są już przygotowane. Można przychodzić od 18:00. Metę zamykam o 21:00. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia jutro:-) 

 

Wyniki się liczą. Będą się

Wyniki się liczą. Będą się liczyć troszkę dłużej niż to zwykle bywało. Przyczyną jest obecny stan kart startowych. Dla niecierpliwych i tych, którzy chcą mieć mapę w wersji bardziej przyzwoitej niż ta na mecie, polecam gorąco odwiedzić stronę cyklu, czyli tutaj. Zamieściłam na niej mapę oraz kartę startową z dzisiejszych zmagań.