Bezlampionowe BnO pod Radzyminem

Niestety, ponieważ jednak więcej osób wyjechało niż się spodziewałem, a może faktycznie pomysł był zbyt last-minute chętnych było zbyt niewielu by warto było zamawiać druk map. Nie ma jednak tego złego, bo dzięki temu trasa zostaje zachowana na bliżej nieokreśloną przyszlość, zapewne sierpniową ze względu na mój urlop. Ale co się odwlecze...

W najbliższy weekend zapraszam wszystkich chętnych do lasu na północny-zachód od Beniaminowa do pobiegania w całkiem ciekawym terenie, na jeszcze ciekawszej mapie i z może już nie tak niezwykłym potwierdzaniem PK przez GPS. 

Szczegóły na stronie Stowarzyszy, zapisy tutaj, otwarte do południa w sobotę.

Pytania - kus.michal (at) gmail

Komentarze

Zawody zapowiadają się

Zawody zapowiadają się smakowicie. Szkoda, że tak późno pojawiło się info. Gdybym wiedział wcześniej na pewno bym wybrał ten start, a nie jakieś nudne łomotanie w asfalt.

Niestety, informacja pojawiła

Niestety, informacja pojawiła się niedługo po tym, jak powstał pomysł. Póki co jest jeszcze szansa się załapać bo dotyczas zapisani głosują za przesunięciem godziny na późniejszą - więc start będzie o 15, jeśli znajdzie się jeszcze kilka osób. Jeśli nie - do tematu powrócimy kiedy indziej, choć raczej w sierpniu dopiero.

Zgłoszenie

Czy mogę być dopisany (Tomek Borejko)? Na 15 też mi pasuje,  a formularz jest już zablokowany.

Mapa: dowolnego typu. 

 Pozdrawiam

Tomek