Street-O na Chomiczówce

Kto nie wie, jak obchodzić Dzień Liczby Pi, czyli 14 marca, tego serdecznie zapraszam na Chomiczówkę. Do obiegania będzie tylko 230 ha w formule Street-O. Dla porównania Tarchomin miał 400 ha, więc tym razem wystarczy tylko jeden, 60-minutowy limit, wszyscy powinni zdążyć ;)

A z innych konkretów: teren przede wszystkim miejski, mapa 1:7500. Ogólne zasady pozostają bez zmian (opis i przykłady na stronie cyklu). Start od 18:00, zamknięcie mety ok. 21:00. Wpisowe oczywiście 3,14 zł (płatne na starcie). Na mecie będzie prawdopodobnie tylko woda. Termin zgłaszania się upływa ok. 18 godzin przed startem. Sam start znajdzie się w okolicach pawilonów lub pętli autobusowej na ul. Conrada. Dokładna lokalizacja zostanie podana później. Dojazd autobusami 114, 116, 121, 171, 180, 409 do wspomnianej pętli lub do przystanków Kwitnąca 01 lub 02. W okolicy jest też sporo parkingów.

Acha, proszę odrobić pracę domową! ;) I proszę nie pytać "A co było zadane?", bo każę przyjść z rodzicami!


Aktualizacja: Spotykamy się przy wejściu na dziedziniec przed pawilonami przy Conrada 15, na ławeczce lub murku, niedaleko poczty, mniej więcej tu.

Komentarze

Fakt, był z tym pewien kłopot

Fakt, był z tym pewien kłopot. Nawet ustawiłem panoramicznie 3 kalkulatory obok siebie, ale nie miałem już pomysłu jak potem szybko mnożyć tą tasiemcową liczbę, choćby przez 2. Jednak jakoś daję radę innymi chałupniczymi sposobami ;) Gorzej, że niektóre odpowiedzi są tak zaskakujące, że bez wizji lokalnej (dopiero w poniedziałek!) pełnych wyników nie podam. Póki co zajawka, ale to już w innym wpisie :)

A w 2piF chodziło o 6

A w 2piF chodziło o 6 niebieskich desek w piaskownicy, prawda ? Bo wydawało mi się, że tak napisałem

Tak, chodziło o liczbę

Tak, chodziło o liczbę niebieskich desek-ławek okalających piaskownicę. Ale uwaga: w obrębie placu zabaw są dwie piaskownice. Jedną z nich okala 5 niebieskich i 7 zielonych, a drugą 6 niebieskich i 6 zielonych ławek. W miejscu oznaczonym na mapie jako punkt 2piF jest ta pierwsza. Druga jest położona ok. 20 m dalej. Oba te miejsca są rozróżnialne na mapie (względem drogi obok i jej zakrętów). By się o tym przekonać, można porównać poniższe zdjęcie lotnicze/satelitarne z mapą.