Inauguracja sezonu i powtórka z historii

Trochę to trwało i jeszcze potrwa, ale Szef szefów wybył do Białegostoku podobno po to, żeby z Duchem Puszczy stawiać nowe zielone punkty kontrolne. Niedobrze, że wyjechał właśnie teraz, bo zostawił huk pracy związanej z wpisywaniem wyników i zapisywaniem niezapisanych zawodników. A tych było dzisiaj zatrzęsienie. Mimo okresu świątecznego, tylko na trasach biegowych, wystarowało ponad 100 zawodników.

Pewne efekty naszej pracy już są - wyniki tras biegowych są gotowe. Wyniki trasy turystycznej pojawią się gdy Szef wróci. Tymczasem, w nawiązaniu do tytułu, jest specjalna pochwała dla Władysława Machowskiego z UKS "OSiR" Góra Kalwaria, który jako jedyny zauważył, że dzisiejsze trasy były już biegane. Miało to miejsce w czasie 2 rundy FalInO w 2018 roku. Gdyby zatem ktoś zapragnął sobie te mapy przypomnieć, to może je znaleźć tutaj.

ZałącznikWielkość
PDF icon FalInO_2019_Regulamin.pdf189.25 KB

Komentarze

Punkt nr 20.

Ja poproszę NKL gdyż punkt 20 zobaczyłem na mapie dopiero przy ciastku u Kozaka. Na pewno nie podbiłem go na karcie. :)

Wróciłem do domu, słupki

Wróciłem do domu, słupki wkręcone nowe trasy ZPK gotowe, ale dopiero po Mistrzostwach Polski w Suwałkach 26-28.04.2019 zostaną udostępnione. Pracy było co nie miara, bo na początku wizyta w Białymstoku po słupki i ich uzbrojenie w tabliczki i perforatory - do Suwałk udało się dojechać przed 21 - super czas biorąc pod uwagę ilość wykonanej w międzyczasie pracy. No i dziś w śnieżnej atmosferze bowiem w terenie białego puchu było sporo razem ze Stefanem daliśmy radę przed nastąpieniem ciemności wkręcić wszystkie słupki w ziemię - nie było łatwo bowiem sporo kamieni utrudniało wiercenie.

Dzięki Zuzannie za wprowadzenie takiej masy wyników - Ja teraz dopisałem tych co przybiegli przed 14:00 do szkoły między innymi Mariusza Siwca, który już pisał mi smsy z pytaniem dlaczego nie ma go w  wynikach. Teraz herbatka wystygła i muszę coś przekąsić - wspaniałą palcówkę z Supraśla i wezmę się za obliczenia trasy TP i wprowadzenie wyników.

I już wyniki trasy TP

I już wyniki trasy TP wprowadzone. Należało podać, że PK 31, 49, 50, 51, 52, 53 to BPK - czyli brak punktu kontrolnego. Najbliżej prawdy był zwycięzca Tomasz Gronau, który podał 5 PK jako BPK. Jedyny w limice czasu trasę pokonał Mariusz Siwiec, ale niestety zajął ostatnie miejsce. Zadanie specjalne jako jedyny prawidłowo rozwiązał zwycięzca zawodów Tomek Gronau gratulację. Następna runda już na 100 % na nowych trasach za projektowanie których zabiorę się już za rok. Kilka zdjęć z rywalizacji na trasach AM AK autorstwa Adama Szymańskiego pod linkiem:  https://photos.app.goo.gl/GLLh4ADWkXShspPp6

Pozostaje życzyć tylko wystrzałowego Sylwestra i dużo zapału do startów w przyszłorocznych zawodach w orientacji sportowej, a najbliższe już w pierwszy dzień Nowego Roku w Zielonce - Bąbelkowe tradycyjne biegi na orientację oraz trasy turystyczne, które jednak odstraszają potencjalnych uczestników obowiązkiem organizacji kolejnego cyklu w przypadku zwycięstwa - nie ma się czego bać - przerobiłem to raz i spoko - naprawdę super zawody na inaugurację Nowego Roku 2019.

.