Wielki marsz

Jak wiemy święta narodowe powstają w ostatniej chwili więc i my postanowiliśmy to uczcić i zagospodarować wolny dzień. Dlatego proponujemy imprezę, w której spróbujemy wybrać i potwierdzić 100 PK na trasie od Cytadeli do Belwederu. To symboliczne nawiązanie do historycznych okoliczności przejścia Marszałka Piłsudskiego w 1918 r. i odzyskania niepodległości przez Polskę.

Punktami na trasie będa PK dostępne na tym odcinku ze wszystkich tras TRInO, ZPK (punkty stałe) itp. Może uda się nam wybrać takie PK i dlatego warto mieć też własne mapy tych tras, choć czynimy starania, aby wyprodukować taką mapę. Dlatego warto śledzić ten wątek lub informacje na stronie www.trepklub.waw.pl gdzie będą zamieszczane bieżące informacje. Ponieważ święto jest na ostatnia chwilę to i nasze działania mogą wyglądać podobnie. Spotykamy się 12 listopada (poniedziałek) o godz. 11.11 pod Bramą Straceń Cytadeli (przy Wisłostradzie) skąd ruszy marsz (wspólny/indywidualny) w kierunku Belwederu. Trasa nie jest krótka i wymaga przygotowania się na taki marsz, choć nie wykluczamy pokonywania trasy odcinkami. Dotychczas nie słyszeliśmy o takiej trasie z 100 PK w mno (choć w BnO już były). Dla zgłoszonych będziemy starali się przygotować mapy i pytania (może się uda?). Być może materiały startowe będą do pobrania na ww stronach. Pamiątkowa naklejka dla uczestnika.

ZałącznikWielkość
PDF icon 100 PK na 100 -1 (1).pdf1.85 MB
PDF icon 100 PK na 100 -2.pdf1.69 MB
PDF icon 100 PK na 100 -3.pdf2.14 MB
PDF icon 16w16.pdf3.76 MB
PDF icon Stare_Miasto_2014.pdf5.17 MB

Komentarze

Prace nad przebiegiem trasy

Prace nad przebiegiem trasy wciąż trwają i być może dopiero przed startem będą do pobrania ze strony. Może się uda także wydrukować komplety materiałów dla zgłoszonych. Do przejścia będzie ok. 15 km

Do zobaczenia

Materiały startowe gotowe.

Materiały startowe gotowe. Kto może sobie wydrukować niech to zrobi, bo nie jest łatwo wydrukować na mieście (drukarnie nie pracują). Planujemy mieć też niewielką ilość ze sobą. Pogoda szykuje się dobra na tak długi spacer. Są też nowe PK na trasie ustawione w ostatniej chwili. I to może być ciekawostka. Okolicznościowa naklejka już czeka dla obecnych na starcie.Do zobaczenia.