Rekordowy finał

Przed dzisiejszymi zawodami Zakończenia Sezonu 2018 w RJnO zabrakło miejsc parkingowych wokół nowo powstałego centrum firmy Wheeler Polska w Majdanie, ale jakoś dało się upchnąć wszystkich chętnych. Pogoda bez słońca, ale też bez deszczu i tylko opadająca mgła towarzyszyła nam dzisiaj w bazie zawodów. W dzisiejszym scorelaufie wystartowała rekordowa liczba zawodników, czyli 78 osób. Map zabrakło, ale udało się na miejscu zrobić ksera dla spóźnialskich.

W tym roku limit czasu został wydłużony do 65 minut i niektórym starczyło czasu na odnalezienie w terenie wszystkich 18 punktów, a najlepsi obskoczyli całość w trzy kwadranse. Większość startujących zadowoliła się potwierdzeniem 11 punktów kontrolnych. Sporo osób wybrało się na trasę na własnych nogach i dali radę, choć w wymaganym limicie czasowym 65 minut nikt z biegaczy nie zdołał znaleźć wszystkich PK.

Super było z Wami spędzić kolejny sezon w RJnO i cieszy rosnąca liczba uczestników, w szczególności tych najmłodszych. Jak było widać przed rozpoczęciem dekoracji, najlepszym placem zabaw dla najmłodszych jest podium. Każdy chciał był zwycięzcą i pragnienie to towarzyszy większości z nam od najmłodszych lat co jest dobrym prognostykiem na przyszłość orientacji rowerowej na Mazowszu.

Wyniki z dzisiejszego scorelaufu czasowego można znaleźć w załączniku. Teraz czekam na fotoreportaże z ceremonii zakończenia wszystkich tegorocznych cykli.

ZałącznikWielkość
PDF icon Wyniki 04.11.2018 Scoreluf czasowy.pdf115.38 KB

Komentarze

Połknęłam haczyk :-)

Muszę to wreszcie napisać - najwyższa pora. Ten sezon rowerowy zamykam z wielką frajdą i satysfakcją. Odkryłam rowerową jazdę na orientację i niesamowicie mnie ta zabawa wciągnęła. Jednakże, nie byłoby to wogóle możliwe gdyby nie: Janek i jego organizatorska pasja, wytrwały pan Jurek, weteran różnych sportów i dzielny "stawiacz" punktów kontrolnych; Krzysiek, z którym wzajemnie się motywowaliśmy do początkowych startów, Adam, udzielający cennych wskazówek a zarazem zdrowo "wchodzący" na ambicję, Zuzanna będąca dla mnie niedoścignionym wzorem, "moja" rodzina - Asia, Krzysiek oraz ich panny Kamila i Kinga - wzór motywacji i rodzinnej pasji; Filip, Jurek i Krzyś z M14 - super młodzieńcy; Piotr, nasz główny komentator sportowy, pasjonat piłki nożnej, oraz wiele innych ciekawych osób, które poznałam przyłączając się do cyklu Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO. Wszystkim razem i każdemu z osobna serdecznie gratuluję wyników, dziękuję za wspólnie spędzony czas no i oczywiście za pomoc w szukaniu wszystkich gubionych przeze mnie przedmiotów  wink

Serdecznie pozdrawiam, Marta