Medale sezonowe

Już wszystko wiadomo jak będą wyglądać w tym roku medale za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych klasyfikacjach. Decyzja zapadła decyzja i medale idą do odlewu. Na początek trofea dla naszego najstarszego cyklu, czyli Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej jeździe na Orientację.

Do końca sezonu zostały jeszcze tylko dwie rundy (6 startów), więc warto się sprężyć, bo te epicko piękne artefakty otrzymają z definicji tylko zawodnicy z "medalowych" pozycji w klasyfikacji generalnej. 

Osobne, równie zgrabne medale zostaną przygotowane dla najlepszych zawodników Grand Prix Dzielnicy Wawer M. St. Warszawy w RJnO. Tutaj została już tylko jedna runda zawodów (3 starty) zaplanowana na najbliższy weekend (6-7 października) w Międzylesiu. Sprężać się zatem trzeba jeszcze bardziej.

Mamy jeszcze komplet obrazków dla naszego najmłodszego cyklu, czyli Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią w czasie zawodów w Falenicy w dniu 3 listopada. Bedzie to jedyna okazja za powalczenie o te cacka, bowiem moja skromna osoba nie planuje organizacji cyklu w przyszłym roku.

Po maratonie w niedzielę (4 listopada) zapraszam na zawody Zakończenia Sezonu w siedzibie firmy Wheeler w Majdanie. W programie rozgrzewka w postaci scorelaufu punktowego, a potem uroczyste zakończenie w czasie którego wszystkie zaprezentowane medale trafią do swoich prawowitych właścicieli. Komunikat tych zawodów oraz ostatniego maratonu jest załączony poniżej.

Przy okazji warto zauważyć, że zostały uporządkowane tegoroczne rankingi. Każdy zawodnik klasyfikowany jest w swojej kategorii wiekowej oraz w klasyfikacji OPEN. Przypominam, że 28 października upływa termin poinformowania Sędziego Główngo, czyli mnie, o checi bycia sklasyfikowanym w kategorii silniejszej. Klasyfikacja została stworzona do porównania się z innymi, niezaleźnie od kategorii wiekowej i podczas zakończenia sezonu będzie osobno nagrodzona.

Zatem zachęcam wszystkich do zapisywania się na zawody w naszym systemie zgłoszeniowym oraz zażartą waklę o poprawienie swoich zdobyczy punktowych w zbliżających się zawodach.

ZałącznikWielkość
PDF icon Zakonczenie_Sezonu_RJnO_2018.pdf382.16 KB