Ostatnia Runda GP Dzielnicy Wawer

W najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia runda Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawa w Rowerowej Jeździe na Orientację, która będzie jednocześnie przedostatnią rundą Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO. Tradycyjnie u schyłku sezonu spotykamy się w warszawskim Międzylesiu. Na niedzielę przygotowaliśmy dodatkową atrakcję, czyli oficjalne otwarcie nowych tras MTB wytyczonych w okolicach Międzylesia przez zawodników UKS Falenica Warszawa.

W realizacji projektu brał udział Bartosz Niebielski wspomagany przez Bartka Nowaka oraz Karolinę Pacek, która zaprojektowała bardzo fajne oznakowanie trasy oraz tablicę, która będzie umieszczona na starcie trasy MTB. Uroczyste otwarcie tras wraz z przejazdem jej krótszego odcinka (6 km) nastąpi w niedzielę, 7 października o godz. 12:30. Potem nastąpi start zawodów w RJnO i rozpocznie się walka o ostanie zdobycze punktowe do klasyfikacji generalnej cyklu. Warto wspomnieć, że w tym roku podczas podsumowania rywalizacji w Grand Prix Dzielnicy Wawer dla obecnych uczestników czekać będą bardzo ładne, odlewane okolicznościowe medale.

Jak zwykle pod koniec rywalizacji w pucharowej (PWiM) publikujemy przygotowaną jak zwykle przez Adama Wroniaka aktualną listę osób, które mają jeszcze szansę na udział w losowaniu nagrody głównej, czyli roweru ufundowanego przez firmę Wheeler Polska. Na dzień dzisiejszy mamy 48 kuponów, a finalnie może być ich nawet 115. Zapisy na zawody w Międzylesiu będą trwały do piątku (5 października) do godziny 12:00. Mieszkańcy Dzielnicy Wawer maja start gratis, ale tylko pod warunkiem terminowego zgłoszenia.

Zatem do zobaczenia w Międzylesiu i mam nadzieję, że pogoda dopisze. Przypominam, że starty rozpoczynają się po południu (od godziny 12:00), czyli dopiero jak słońce nagrzeje jesienną aurę.

ZałącznikWielkość
PDF icon stan_kuponow_po_12_rundach.pdf55.83 KB

Komentarze

Kilka słów wyjaśnienia do

Kilka słów wyjaśnienia do tego zestawienia. Osoby mające zaliczony start w 8 rundach muszą wystartować w obu pozostałych rundach (wystarczy jeden etap z danej rundy) aby mieć ten jeden imienny kupon. Osoby majace 9 rund - wystarczy jeden start na zdobycie kuponu, ale start w obu rundach da już 2 takie kupony. Pozostałym osobom z listy pozostaje powiększanie dorobku kuponowego laugh