CEL zaliczony

Można śmiało powiedzieć, że dzisiejsze centrum zawodów w Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie na długo pozostanie w pamięci uczestników zmagań podczas siódmej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Jak obserwowałem startujących dzisiaj zawodników to okazało się, że sporo osób miało duże problemy z ogarnięciem miejsca startu na mapie. Sam teren z kolei był tak urokliwy, szczególnie na dystansie średnim, że wielu uczestników specjalnie zatrzymywało się na trasie, aby zrobić zdjęcia tych miejsc. Zachęcam do ich publikacji, żeby także inni mogli zobaczyć co stracili. Z pewnością do CEL-u wrócimy także w przyszłym roku.

Dzisiejsze zawody zawody Mieliśmy uczestników z Litwy, którym trasy i miejsce też się bardzo podobały. Wyniki i mapy dzisiejszych międzynarodowych zmagań (mieliśmy przecież zawodników z Litwy) są już dostępne na stronie cyklu. Jutro w Laskach k. Celestynowa startują trasy trzeciego etapu Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację i niektóre z nich zawitają także w okolice CEL-u.

ZałącznikWielkość
Image icon Celestynow 1.JPG275.24 KB
Image icon Celestynow 2.JPG326.11 KB
Image icon Celestynow 3.JPG275.78 KB
Image icon Celestynow 4.JPG262.91 KB
Image icon Celestynow 5.JPG224.72 KB
Image icon Celestynow 6.JPG332.63 KB
Image icon Celestynow 7.JPG438.85 KB
Image icon Celestynow 8.JPG296.61 KB

Komentarze

2 zdjęcia

Zatrzymałem się przy bagnie, bo rzeczywiście ciekawe miejsce. Chyba specjalnie tak szła trasa, aby spowolnić zawodników;)

Kolejne zdjęcia do podziwania

Kolejne zdjęcia do podziwania - tego co straciły osoby nie startujące w rundzie VII - autorstwa Marty Łodykowskiej - dziękuje za materiał.

Ślady z tras czerwonych z

Ślady z tras czerwonych z soboty z Celestynowa.

Sprint:

i średni:

Z PK 4 na 5 pojechałem od strony wschodniej. Od PK 15 do mety z buta - kapeć w tylnym kole.