Wersja obrazkowa

Pozostał już tylko tydzień do startu w trzeciej rundzie Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację. Zespół organizatorów już jest gotów ze wszystkim. Zostały opracowane mapy i trasy. Padło pytanie jaką część trasy stanowią mapy topograficzne, a jaką specjalistyczne do orientacji sportowej. Teraz mogę odpowiedzieć dokładnie na to pytanie: na zielonej 5% (ale wszystkie punkty  zlokalizowane na mapach do RJnO lub BnO), trasa niebieska to już około 35%, trasa czerwona ok. 55-60%. Mapa BnO na każdej z tras pokrywa ok. 5% powierzchni. To co było napisane w komunikacie jest nadal aktualne, a dla leniwych, którym nie chce się go czytać, wersja obrazkowa w postaci plakatu.

 

Komentarze

I wszystko gotowe. Jedna

I wszystko gotowe. Jedna drobna zmiana, ale z korzyścią dla uczestników Trasa Czerwona będzie wyposażona na starcie w 3 mapy o skali 1:20 000 - po prostu na mapie w skali 1:25 000 zbyt dużo szczegółów i było nie czytelne, a tak w ten sposób można śmiało powiedzieć będzie Pani /Pan/ zadowolona /zadowolony/. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

krótkie pytanie - czy na

krótkie pytanie - czy na trasie TR100 przewidziane są bufety lub punkty gdzie można zaopatrzyć się chociażby w wodę? Prognozowane upały spowodują, że bidony szybko będą wysychać. 

Niestety nie - trzeba sie

Niestety nie - trzeba sie zaopatrzyć w odpowiednią ilość płynów. Za to osoby startujące na trasie niebieskiej i zielonej mogą wystartować wcześniej - czyli o 9:30 razem z trasą czerwona - to oferta dla tych, którzy chcą mieć więcej czasu po południu dla Siebie.

Jeśli w obszarze zawodów

Jeśli w obszarze zawodów brakuje  sklepów to dostawienie kilku litrów wody na jednym czy dwóch punktach oddalonych od bazy nie powinno stanowić problemu, a na pewno by to znacznie ułatwiło życie zawodnikom. Takie praktyki są standardem w zawodach Pucharu Polski na długich dystansach, a do takich przecież zaliczają się niedzielne zawody. 

Na trasie czerwonej w poblizu

Na trasie czerwonej w poblizu PK 2 (~połowa trasy) znajduje sie sklep Żabka otwarty w niedziele 7-21. Osoby zainteresowane dokladna lokalizacja prosze o kontakt na starcie.

Zostawie 3 zgrzewki wody na

Zostawie 3 zgrzewki wody na PK 48 - czyli będzie można uzupełnić płyny - kubków nie bedzie w tym miejscu, a woda mam nadzieję, że nie zginie.