Street-O na Jelonkach!

Wprawdzie trasa powstawała przy dźwiękach hitów mongolskich dyskotek, to patronem już siódmej edycji zawodów w formule Street-O na terenie Mazowsza będą białe skarpetki. Impreza odbędzie się w przyszłą środę, czyli 13.06 br. Zawodnicy będą startować nieopodal amfiteatru Michaela Jacksona. Szczegóły są następujące…

Trasy: rogaining 60 lub 90 minut

Start: czynny od 18:00-19:00, lokalizacja: ławeczka usytuowana najbliżej współrzędnych.

Zgłoszenia: Zapisujemy się w najlepszym na świecie systemie zgłoszeniowym, czyli tutaj. Zgłoszenia przyjmuję do 23:59, 12.06 br.

Wpisowe: 4 PLN, nieterminowe zgłoszenie się na zawody powoduje wzrost wpisowego o 1 PLN (może się również wiązać z brakiem gwarancji pełnych świadczeń)

Świadczenia: mapa, karta, naklejka, może coś do jedzenia (jeszcze myślę, ale nie potrafię piec). Uwaga: nie będzie picia (nie zmieści mi się do plecaka, proszę się wyposażyć w napoje itd.).

Gdyby komuś formuła była nieznana, to krótką instrukcję można przeczytać na tej stronie.

Można spacerować, biegać, a nawet się czołgać.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

Komentarze

Spacerować, biegać czołgać

A czy można jechać na deskorolce, rolkach, albo w butach z kółkami w podeszwie ?
A jak spadnie deszcz, czy będzie można pływać ??

Można jeździć na rolkach,

Można jeździć na rolkach, longboardach, deskorolkach, hulajnogach, rowerach, w butach z kółkami w podeszwie, ale w tym przypadku zawodnik będzie startował poza konkursem.

Na środę prognoza pogody jest wyśmienita tzn. bez deszczu. Można pływać, proszę zaopatrzyć się tylko we własny basen. Bieganie z basenem jest jak najbardziej dozowolone. Zapraszam z basenami:-)

Karola zapomniałaś o

Karola zapomniałaś o najważniejszy. Preferowanym sposobem poruszania jest moonwalk. Myślę że jak ktoś przebyłby całą trasę w ten sposób to powinie mieć +10 do chwały :) 

Nie ma sprawy mogę dodawać

Nie ma sprawy mogę dodawać wam różne moce, sprawności itd. muszę mieć tylko jakąś dokumentację, najlepiej filmową:-)