Kacze Doły

Pierwszy dzień 6. rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej jeździe na Orientację za nami. Prawie 50 osób przyjechało dzisiaj do Kobyłki powalczyć o kolejne punkty do rankingu, ale również zmierzyć się z ciekawym terenem oraz aktywnie spędzić czas na łonie natury.

Dla zawodników były przygotowane 2 starty: sprint oraz średni na terenie lasu Kacze Doły. Największą popularnością cieszyła się tradycyjnie trasa zielona, gdzie startowało wiele rodzin z małymi dziećmi. Na trasie czerwonej sprintu było zaskakująco sporo osób względem trasy niebieskiej, ale kilka osób szybko wyjaśniło mi przyczynę - po prostu ja dzisiaj nie startowałem :) Mam nadzieję, że trasy podobały się zawodnikom. Zawody w Kobyłce były objęte patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka. Dziękujemy włodarzom miasta za przychylne spojrzenie na nasze hobby i może przy kolejnych zawodach pojawi się więcej jego mieszkańców.

Przy okazji przepraszam za drobne opóźnienie startu względem tego co było podane w komunikacie technicznym. Kilka dni przed startem okazało się, że w pobliżu naszego Centrum Zawodów odbędzie się bieg charytatywny organizowany przez strażaków z OSP Kobyłka i najprościej było przesunąć nasze zawody. Przy okazji otrzymaliśmy bonus - tuż przed startem pierwszych zawodników wyszło słońce i zrobiło się trochę cieplej.

Są już dostępne wyniki sprintu (tutaj) oraz dystansu średniego (tutaj).

Na koniec kilka fotek i zapraszam jutro do Wołomina, gdzie będzie rozegrany dystans długi.

 

Komentarze

Przesyłam ślad ze średniej

Przesyłam ślad ze średniej trasy czarnej.Połączyłem dwie mapy w jeden arkusz i choć może to trochę zaciemnia obraz to można podejrzeć jak mi się jechało. Od p.5 do p.6 pojechałem na okrągło. Wjazd do p.12 też przejechałem, a mogłem zapamiętać go chociaż ze sprintu. Przed p.18 ślizg i gleba. Punkty 2 i 21 wygląda na to, że były wczesniej niż na mapie.

A pana z balkonikiem miłałem chyba ze trzy razy na tej trasie. Chodził po ścieżce od zachodniej strony wąwozu z wodą. Widać po kolorze mniej zielonym na zwolnieniach;)

Dzisiaj zastanawiałem się czy

Dzisiaj zastanawiałem się czy da się przedstawić ślad trasy czarnej dystansu średniego na jednej mapie. Jak widać - da się. Punkty 2 i 21 rzeczywiście źle wisiały. PK 2 (35) jeszcze mieści się w kółku, natomiast PK 21 (50) - cóż, jak się człowiek spieszy to pojawiają się błędy i powiesiłem jak widać pośrodku ścieżki. Mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone. Na szczęście była to właściwa ścieżka.

Film ze sprintu

Trochę inny sposób pokazania przejazdu sprintu trasy czarnej w Kobyłce.

Zmontowany film z dwojakim pokazaniem mapy oraz ze zdjęciami, które były robione co 5s. Jedna mapa orientowana cały czas w kierunku przemieszczania się, a druga z ogólnym widokiem. Mam nadzieję, że taki sposób pokazania zmagań okaże się ciekawy. Wystarczy kliknąć w obrazek.

 Dla tych, którzy wolą widok samego przejazdu mapa jest na 3D rerun:

http://3drerun.worldofo.com/2d/index.php?idmult%5B%5D=-491702&idmult%5B%...