II BazInO 21 kwietnia 2018 r. Aktywna sobota w Chrośli!

W dn. 21 kwietnia 2018 r. w Chrośli (gm. Dębe Wielkie) odbyło się II BazInO – Wiosenny Marsz na Orientację, organizowany już po raz drugi przez Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim. 

W tym roku aktywną sobotę pod hasłem „W sobotę nie ma nas w domu!” spędziło 95 uczestników marszu – dzieci, młodzież, dorośli oraz pies, tym samym pobijając zeszłoroczny wynik o ponad 30 osób. 

Na uczestników czekały 2 etapy w 2 kategoriach: TP (dla początkujących) i TU (dla średniozaawansowanych) oraz trasy dodatkowe - Dojściówka/Zejściówka i TRInO – turystyczno-rekreacyjna trasa po Chrośli/Rudzie. Trasy były związane z wiosną, która i tym razem nas nie zawiodła, oraz 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę i 187. rocznicą Bitwy pod Dębem Wielkim 31.03.1831 r. 

Ten dzień zostanie na pewno długo w pamięci Dobromirowi (3 l.), który już po raz kolejny był najmłodszym uczestnikiem naszej imprezy i zdobył swoją pierwszą odznakę – popularną Odznakę InO.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za przybycie oraz mamy nadzieję, świetną zabawę, a naszym partnerom i sponsorom dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie:
- Wójt Gminy Dębe Wielkie
- Starosta Miński
- Dom Kultury Chrośla
- Nadleśnictwo Mińsk, Lasy Państwowe
- Gminny Ośrodek Kultury w Dębem Wielkim
- Hufiec ZHP "Mazowsze" Mińsk Mazowiecki
- Gromulski Piekarnia Cukiernia
- Hydrotech
- Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GLOBAL"
- Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon

Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne III BazInO, ale na pewno zobaczymy się wcześniej (śledźcie naszą stronę na facebooku www.facebook.com/HOPTTKMM/ oraz stronę www.orieentering.waw.pl).

Zapraszamy do fotorelacji poniżej.

www.facebook.com/media/set/?set=a.1093486324123168.1073741839.5400892127...

A już niedługo protokół z wynikami, bądźcie czujni!