Zapraszamy na Wiosenne!

Słońce w sposób jednoznaczny sygnalizuje, że wiosna już się rozpoczęła na dobre. To także zachęta dla tych, którzy dotychczas wahali się ze zgłoszeniami na Wiosenne 360°. Powodów, dla których warto - czy wręcz, należy, wystartować, jest sporo:

 

  • sześć tras, od 10 do 50 km na piechotę i od 20 do 100 km na rowerze
  • pierwsza w tym sezonie impreza z kalendarza PMnO i PPM na Mazowszu (a skoro dla wielu zawodników to tak niedaleko, to grzech nie skorzystać...
  • dobre mapy - dostarczane przez Compass (turystyczna) i OK!Sport (do BnO)
  • no i niezła zabawa w pakiecie, jak zawsze.

O ile pogoda pozwoli, postaramy się dorzucić do tej puli także ognisko zapoznawcze w piątek wieczorem w bazie zawodów - czyli pięknej miejscówce w starej szkole w Ponurzycy.

Amatorzy imprez rowerowych mogą odnaleźć także kolejny bodziec; Wiosenne 360° to pierwsze zawody z nowego cyklu: Pucharu Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację. Czyli - można powalczyć w dwóch imprezach za jednym zamachem; promocja rzadkiej urody!

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie zawodów. Zgłoszenia tamże; zachęcamy tym bardziej, że opłacenie wpisowego do piątku daje możliwość skorzystania ze zniżki... Do zobaczenia w Ponurzycy!

Komentarze