Rowery odroczone

Niestety, wszystkie znaki na niebie wskazują, że tym razem synoptycy się nie mylą i w sobotę będzie około 7-10 stopni poniżej zera w skali Celsjusza, a do tego rzęsisty opad śniegu. W takich warunkach atmosferycznych można przeprowadzać zawody w biegu na orientację, ale nie widzę sensu ścigania się na rowerach. Tym bardziej, że duża grupa rodziców raczej nie przyjedzie ze swoimi pociechami na taką ekstremę, bo i po co złapać grypę na zbliżające się święta.

A teraz do rzeczy, czyli jak pogoda pozwoli to ruszamy z pierwszą rundą PWiM w Wesołej, ale 24-25 marca, a zawody w Falenicy (pierwsza runda Grand Prix Dzielnicy Wawer) odbędzie w nowym terminie, czyli 5-6 maja. Więcej informacji pojawi się na początku przyszłego tygodnia, jak tylko mróz odpuści.

Komentarze

Parę lat temu, jak przed NBnO

Parę lat temu, jak przed NBnO w Anielinie przyszła odwilż, to jeździliśmy na Rowerach.
Ale ... fakt - śniegu będzie niewiadomoile a na narty to raczej za mało...

 

Szkoda :( w ciężkich

Szkoda :( w ciężkich warunkach upatrywałem swojej szansy... Rozumiem, że 17-18 nie ma jazdy czy to zależy od pogody? Do zobaczenia na trasie

Jazdy nie ma na zawodach, ale

Jazdy nie ma na zawodach, ale można potrenować jak lubisz takie warunki - od 16-18 ma zacząć padać śnieg i tak do jutra rana może prószyć i na pewno będzie temperatura poniżej zera. Za tydzień zapraszam już na pewno temperatura będzie na plusie. Tu szkoda, bo nawet z Litwy i Rosji miało przyjechać kilka osób aby wystartować, ale też sami mi napisali, że jednak za zimno. Szczególnie chodzi o najmłodszych uczestników Naszego cyklu.