Street Orienteering Falenica

Udało się też policzyć wyniki dzisiejszej rywalizacji podczas Street Orienteering. Jakby nie patrzeć, to jednak mozolna robota, aby to sprawdzić, a przede wszystkim doczytać się odpowiedzi. Wiem, że startował też Karol Cwalina w streeciku, ale wreszcie mogę użyć ulubionego powiedzenia kolegów ze Śląska, że gdzieś mi się zatraciła jego karta startowa. Spoko poszukam i uzupełnię wyniki, ale nie chcę przez to trzymać innych w niepewności.

Samo sprawdzanie odpowiedzi to jest ciekawe zajęcie. Jak zawsze najwięcej rozbieżności było w odpowiedziach na pytania związanych z kolorami. I tak na przykład na pytanie numer 7J jedna połowa odpowiedzi to był kolor pomarańczowy, a druga że żółty. Obydwie odpowiedzi zaliczałem, ale osobiście uważam, że pytania związane z kolorami powinny być zupełnie wyeliminowane, bowiem każdy z nas widzi kolory inaczej i pytania stają się niejednoznaczne.

Wstępne wyniki dzisiejszej rywalizacji wraz z mapą i pytaniami można znaleźć poniżej w załącznikach. Zapraszam do oglądania.