Teraz damy wydmie odpocząć

Dziś mogliśmy w pełni poczuć powiew wiosny w powietrzu. Piękna pogody i wspaniała frekwencja podczas zakończenia zmagań w tegorocznej edycji FalInO sprawiła, że wszyscy opuszczali bazę zawodów z uśmiechem i nagrodami za trudy rywalizacji. Podczas zakończenia cyklu udało się wręczyć 70% dyplomów, 99% medali i 100% pucharów co należy uznać za bardzo dobry wynik w porównaniu z poprzednimi sezonami :)

Ponad 100 zawodników zmagało się dziś po raz ostatni w tym roku z falenicką wydmą, której damy teraz na jakiś czas zasłużony odpoczynek od takiej liczby biegaczy. Dziękuję wszystkim., którzy w tym roku podjęli rękawice i przyjechali rywalizować podczas pięciu etapów tegorocznego cyklu. Jak zwykle nie udało się uniknąć błędów, ale nie wpłynęły one na wyniki ostatecznej rywalizacji. Tak jak w poprzednich latach świetnie funkcjonował bufet, a legendarny żurek towarzyszył nam już od trzeciego etapu FalInO I Zimowych Biegów Górskich. Zaprezentowane tam umiejętności kulinarne zasługują na osobny medal i puchar.

Wyniki dzisiejszych zawodów można już oglądać w naszym systemie rankingowym, czyli tutaj. Mapki z trasami jak są jak zwykle załączone poniżej. Teraz czekamy tylko na galerię zdjęć, którą udostępnimy, jak tylko się pojawi..

Po raz pierwszy w historii falenickich zmagań rywalizowaliśmy dziś także w zawodach Street Orienteering, które przygotowała Karolina Pacek. Ich wyniki ukażą się już wkrótce. Karolina zaprojektowała też dyplomy, które dziś były wręczane dla najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej FalInO. Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom i zapraszam na kolejną edycję w przyszłym roku.