Ochotnicy poszukiwani...

Jako, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że orientacja z użyciem GPS'u w odmianie biegowej - czyli BPK'i znalazła swoje miejsce i chętnych uczestników, czas na próbę praktyczną, jak GPS sprawdza się w zawodach turystycznych. Zapraszam więc serdecznie odważnych 7 marca w okolice Nowego Miasta na imprezę weryfikującą moją koncepcję, jak takie imprezy mogłyby wyglądać.

"KOMUNIKAT TECHNICZNY"

LOKALIZACJA STARTU:
Przed Archiwum Głównym Akt Dawnych, ławeczka w stronę Freta –  jeśli się uda 
Lokalizacja na OpenStreetMap

DŁUGOŚĆ TRASY:
Ok. 5 km (w momencie finalizowania mapy 80% zwolenników opcji „Im dłużej tym lepiej :)”)

Start przewidziany jest w godzinach 18:00 – 18:30, ale górna granica podlega negocjacjom. Szczegóły i zasady punktacji oraz potwierdzania PK w regulaminieZapisy dla odmiany tym razem przez Google Forms. Pytanie o preferencje długości trasy to moja ankieta przy okazji :)

Celem ubocznym imprezy poza dobrą zabawą Uczestników jest sprawdzenie w praktyce proponowanych zasad organizacji imprez InO w nowym formacie i wprowadzenie do nich ewentualnych poprawek, liczę więc na komentarze po imprezie!

P.S. Istnieje możliwość wypożyczenia telefonu z aplikacją na czas imprezy - ilość sztuk mocno ograniczona.

Komentarze

Nie znam się na zegarkach,

Nie znam się na zegarkach, ale powiedz jaki a ja spróbuję odpowiedzieć, czy się da :) Sam ślad GPS to za mało, musi być możliwość zaznaczania waypointów lub POI i nie wiem czy smartwatche to umieją.