I wszystko jasne

Prawdziwa i piękna zimowa aura towarzyszyła zawodnikom podczas czwartego etapu tegorocznej edycji falenickich zawodów w biegu na orientację. Po ukończeniu biegu można było posilić się w bufecie wspaniałościami  przygotowanymi przez miejscowe panie i panów. Warto zauważyć, że podczas każdego etapu jest inne menu, a wszystkie potrawy smaczne, więc warto przyjeżdżać nawet tylko dla samej konsumpcji:)

Piękna pogoda połączona z rekreacją na łonie natury wprawiła większość zawodników w stan szczęścia, chociaż na trasach lekko nie było, bowiem dzisiaj we wszystkich kategoriach zapadały ostateczne rozstrzygnięcia dotyczące klasyfikacji generalnej FalInO. W wielu kategoriach walka o podium trwała do samego końca, ale teraz jest już po wszystkim i można spokojnie czekać na wręczenie zasłużonych pucharów, medali i dyplomów podczas ostatnie rundy, która odbędzie się 10 marca, czyli już za dwa tygodnie.  Różnice w poszczególnych kategoriach były minimalne i dopiero dzisiejsza runda przesądziła o ostatecznej klasyfikacji.

Wyniki i klasyfikacja generalna są już dostępne na stronie cyklu. Mapy z trasami z dzisiejszych zmagań można znaleźć w załącznikach poniżej, a za dwa tygodnie runda finałowa. Oprócz tradycyjnych tras na uczestników będzie czekać w terenie jeszcze jedna niespodzianka, czyli możliwość dodatkowego startu w Street Orienteeringu. Trasę przygotowała Karolina Pacek, a limit czasu będzie wynosił 45 minut. Szczegóły już za tydzień w komunikacie technicznym, ale już teraz serdecznie zapraszam.