Street-O #02 na Marymoncie

Street-O logoOto więc nadchodzi druga (niepilotażowa) edycja Street-O. Myszkować będzie można po Marymoncie we wtorek, 20 lutego, od 18:30 aż do 21:00. Ale tylko w ramach wybranego limitu czasowego! Bo tym razem oprócz klasycznych 60 minut można zdecydować się na bieganie półtoragodzinne. Nowy, 90-minutowy limit jest dedykowany tym, którzy czują niedosyt po godzinnych sprintach, mają większe zasoby glikogenu w mięśniach oraz piechurom, którzy też są przecież mile widziani.

Prowadzone będą dwie klasyfikacje, ale reguły są oczywiście te same dla wszystkich i np. jedna minuta spóźnienia kosztuje jeden punkt przeliczeniowy, a limit, w których chcemy się zmieścić wybiera się przed startem. Tak, przed startem, a nie po! Mapa oczywiście uproszczona i choć na obszarze Marymontu jest sporo terenów otwartych i parkowych, nie będą zaznaczone na mapie. Nawigować będzie trzeba względem drożni i... ścieżni.

A przechodząc do konkretów logistycznych: meta i start będą zlokalizowane na przystanku autobusowym w miejscu przejścia ul. Rudzkiej w ul. Mickiewicza (o, tutaj to widać). Miejsca parkingowe powinny się znaleźć po wjechaniu na osiedle Ruda. Wystartować można w dowolnej chwili w podanym przedziale czasu, byleby dotrzeć na metę przed jej zamknięciem, czyli o 21:00. Polityka dotycząca ciasteczek jest znów dość minimalistyczna: "no cookies", czyli każdy zaopatruje się w wodę i pobiegową przekąskę regeneracyjną we własnym zakresie. Wpisowe 3 PLN, a zgłoszenia oczywiście w naszym systemie. Ale tylko do północy przed dniem imprezy.